Evcilik Oyunu - Gülsüm Bilgin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evcilik Oyunu – Gülsüm Bilgin

Evcilik Oyunu – Gülsüm Bilgin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 425
Yazar: Gülsüm Bilgin

2.704 Kişi Tarafından Görüldü

Oyunlar yalnızca çocuklar için mi sandınız?

Yanılıyorsunuz.

Bazı oyunlar sadece yetişkinler arasında oynanır.

Tıpkı bu evcilik oyununda olduğu gibi…

Sarper, oyunun kurallarını koymuştu.

Oldukça katı kurallar…

 

Kızına annelik yapılmasını istiyordu hem de Eliz tarafından. Eliz, ne kadar direnirse dirensin ona ve isteklerine engel olamamıştı. Adamın adı gibi sarp, engel tanımaz ve ışıl ışıl mavi gözlerinden değildi. Kesinlikle değildi! Ama o mavi gözlerin birebir kopyası olan küçük bir kızın bakışları, gülüşü, sarılışı ve o gözlerindeki muhtaçlık onu bu oyuna mahkûm kılmaya yetmişti.

 

Giriştikleri bu oyunda kazanan ya da kaybeden kimdi?

 

Özet

 

Hayatınız da her şey normalken birileri geliyor ve size iş teklifi olduğunu söylüyor. Siz kabul etmeyince bayıltıp kaçırıyor

 

Eliz’e de tam olarak böyle olmuştu. Onu kaçıran Bora sa Sarper’in kuzeniydi.Peki ama kim bu Sarper…Onun karşısına çıkıp masmavi gözleri ile bakana kadar Eliz ondan bir haberdir.

 

Eliz’in dadı olmasını istediğini söyler. Eliz ise bunu kabul etmez ama Sarper ısrarcıdır ve ona bir hafta süre verir.Bir hafta sonunda ise Sarper ve Bora Eliz’in evinin önündedir. Arkadaı Zeyno ile yaşayan Eliz ona da her şeyi anlatır ve buna anlam vermediğini söylese de işin içinde başka şeyler olduğunun da farkındadır.

 

Yine kabul etmeyip ani bir karar ile kendini evden dışarı atınca ise olanlar olur. İsmi gibi tıpkı bir peri kızı gibi olan Peri ona doğru koşup “anne” diye satılmıştır.Peki ama neden? Bu sorunun cevabını ona ancak Sarper verecektir.

 

Her şeyi anlatması ve kızına yardım etmesi için ondan bir ay ister. Tabiki bu ağzından çıkandır, gönlünden geçen değil. Yufka yürekli Eliz ise hem yardım etmek ister hem de gerçeği öğrenmek ister. Ve arkadaşı Zeyno da yanında olacaksa kabul edeceğini söyler.

 

İşte hikayemiz buradan sonra başlar…

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.