En tatlı Düzeltme - Tessa Bailey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En tatlı Düzeltme – Tessa Bailey

En tatlı Düzeltme – Tessa Bailey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 245
Yazar: Tessa Bailey

1.468 Kişi Tarafından Görüldü

Fırsat penceresi hızla küçülürken bir mucize gerçekleşir. Broadway’in en saygın dans koreografı Bernard Bexley ile bir seçmeyi kazanır.

 

Times Square Pikachu’nun bilgece tavsiyesine uyan Reese, Bernard’ın oğlunu arar, yardım etmesi için yalvarmaya hazırdır ve kendisi ile nazik dev fırıncı arasında büyük kıvılcımların uçuşmasını asla beklemez. Reese’in kalbi artık işin içindeyken, Leo’yu kendi avantajına kullanmayı reddeder ve gizli amaçları ortaya çıkmadan uzaklaşmaya çalışır, ancak yerçekimi onları tekrar bir araya getirmeye devam eder… ta ki ayrı kalmak imkansız olana kadar.

 

Leo, ilişkilerinin nasıl başladığını öğrendiğinde, Reese, Leo’nun başrol oyuncusu olarak nihai rolünü sürdürecek mi?

 

“He’s Grumpy/She’s Sunshine’dan daha çok sevdiğim neredeyse hiçbir şey yok ve EN TATLI DÜZELTME bunu sağlıyor.” RatetheRomance

 

Özet

 

Hikaye, hayallerini gerçekleştirmek için kendisine son bir şans tanıyan dansçı Reese’i takip ediyor.

 

Seçmelere birlikte girmesi gereken adamla çaresizce iletişime geçme girişiminde bulunan Reese, oğlunu arar. Leo, Reese’in beklediği gibi değildir ve iri yarı fırıncıya karşı anında bir çekim hisseder. Ancak yalanlar birikmeye başlayınca, Reese sohbetten sonsuza kadar kaçmanın bir yolu olmadığını fark eder.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.