Düş Kefeni II - Emine Tavuz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Düş Kefeni II – Emine Tavuz

Düş Kefeni II – Emine Tavuz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 476
Yazar: Emine Tavuz

1.113 Kişi Tarafından Görüldü

“Ben bir şeytanım, dediğimde gülerdi,

Şeytanlık yaptığımda ağlardı.”

 

Kendini her zaman ikiyüzlü bir şeytan olarak tanımlayan Mahşer,  alınacak bir intikam için her şeyi yapmaya hazırdı.  Duman’la beraber çıktıkları intikam yolculuğunun  hayalinde kurduğu gibi zaferle sonlanmasını istiyordu.  Fakat… Doğduğundan beri kalp hastası olan Duman,  ona aşk duygusunu hatırlattığında ve Mahşer’i,  intikamdan bile daha çok istediğinde… İkisi de asıl kazanması gereken şeyin birbirleri olduğunu anladılar.

 

Duman’ın Mahşer’e her sabah aldığı o güller,  dikenli aşklarının bir simgesine dönüşür. Aşklarına bir yandan kan, bir yandan kırmızı güller eşlik eder. Ve dünya, üç günlük bir cehennem bile olsa,  Mahşer’le Duman dördüncü gün de birbirlerini sevmenin yolunu her zaman bulur. “Sen okul koridorlarında  yere düşerdin, benim dizlerim acırdı Mahşer…”

 

“Sokağın köşesindeki o ablaydı  sevdiğim kadına bir gül almamı söyleyen.  Ve yaptım bunu ama neden…  Daha romantik olmasını istediğimden değil,  güllerin kırmızılığı hoşuma gittiğinden ve  Mahşer’e en çok kırmızı yakıştığından.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.