Dönmek Mümkün Olsa - Marc Levy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dönmek Mümkün Olsa – Marc Levy

Dönmek Mümkün Olsa – Marc Levy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2017
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 295
Yazar: Marc Levy

1.810 Kişi Tarafından Görüldü

Dönmek Mümkün Olsa; Kader üzerine çarpıcı bir bakış, karmaşık insan doğasına ışık tutan usta işi bir roman…

The New York Times’ın genç ve başarılı muhabiri Andrew Stilman gençlik aşkıyla yeni evlenmiş, bir yandan da iş kariyerinin en önemli haberinin izini sürmektedir. Ancak her sabah sporunu yaptığı parkta kim olduğu bilinmeyen şahıs tarafından bıçaklı saldırıya uğrayarak ağır yaralanır.

Gözlerini açtığında zaman zaman geriye akmış iki ay öncesine gitmiştir, hem araştırmasını sona erdirmek hem de kendisine vahşice saldıran şahsı bulmak için yalnızca altmış iki günü vardır.

New York’tan Buenos Aires’e kadar uzanan amansız yarış başlamıştır artık. Daha önce yaşadığı o altmış iki günü yeniden yaşamaya başladığında, kıskançlık ve intikam güdüleriyle onu öldürmek isteyecek insanların sayısının epeyce fazla olduğunu şaşkınlıkla fark eder.

Peki kimdir bu saldırgan: Karısı Valérie mi, barda tanıştığı esrarengiz kadın mı, çocuğu elinden alınan aile mi, yoksa baş belası meslektaşı Olson mu?

Romanları 49 dile çevrilen ve milyonlarca satan Marc Levy, dünyada en çok okunan Fransız yazar unvanını yıllardır koruyor. Gerçekle kurguyu ustaca harmanladığı, tutku, aşk, heyecan ve gerilim dolu bu romanla, okuyucuyu Keşke Gerçek Olsa’dakine benzer bir maceraya sürüklüyor.

Romanı okumayanlar için, okumanızı tavsiye ederiz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.