Dile Benden Ne Dilersen I - Megan Maxwell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dile Benden Ne Dilersen I – Megan Maxwell

Dile Benden Ne Dilersen I – Megan Maxwell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 435
Yazar: Megan Maxwell

3.085 Kişi Tarafından Görüldü

Megan Maxwell Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğmuş fakat hayatının büyük bir kısmını Madrid’de geçirmiş ödüllü bir yazardır. Başarısının ardındaki sırrı, ilk kitabı 2010 yılında basılana dek tüm yayınevlerinin kapılarını aşındırmasını sağlayan inatçılığına bağlayan Maxwell, kararlılığı sayesinde 2011 yılında aşk romanı kategorisinde uluslararası bir ödül de kazanmıştır.

 

O zamandan beri farklı türlerde çok sayıda roman kaleme alan yazar kendisini tam bir hayalperest olarak tanımlamakta ve yaşamanın aynı zamanda hayal kurmak olduğuna inanmaktadır.

 

Başarılı bir iş insanı olan Alman Eric Zimmerman, babasının ölümünün ardından şirketinin İspanya’daki şubesini denetlemek üzere Madrid’e gider. Madrid’deki genel merkezde sıcakkanlı ve zeki bir genç kadın olan Judith’le tanışır ve ilk görüşte ondan hoşlanmaya başlar.

 

Judith de Eric’in cazibesine karşı koyamaz ve kısa süre içinde Eric onu şehvetli oyunlarla ve fantezilerle dolu gizli, erotik dünyasına katılmaya ikna eder.

 

Judith, Eric’le katıldığı partiler sayesinde aslında bu dünyaya ait olduğunu keşfeder ve zaman geçtikçe ikilinin arasındaki ilişki daha derinlikli bir hal alır. Ve şu cümle ilişkilerinin sloganı olur: Dile benden ne dilersen! Fakat Eric uzun süredir sakladığı sırlarının açığa çıkmasından ve gerçek bir ilişkiye adım atmaktan delicesine korkar. Bu korku onların ilişkisi için büyük bir sınav olacaktır…

 

Seninle aramızda her şey serbest.

 

Aşk hariç her şey…

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.