Devrim 2417 - Sinem Ataklı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Devrim 2417 – Sinem Ataklı

Devrim 2417 – Sinem Ataklı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 465
Yazar: Sinem Ataklı

1.489 Kişi Tarafından Görüldü

Serinin son kitabı Devrim 2417. Her detayı her karakteri ile 2417 serisi kesinlikle okunması gereken ve kitabın verebileceği tüm mesajları veren, kurgusu ve yazım diliyle beklentini karşılayan bir edebi eser.

 

Geleceğı̇ kurtaran tek şey, feda edı̇len geçmı̇ştı̇. Trajik sonlar görkemli başlangıçları gerekli kılar. Bitti denildiği yerde yeniden yazılır tarih. Karanlık tiranlıkların sonu, daima aydınlık bir devrimdir. Orta yolu bulma ümidini yitiren ölümsüzler, korkunç bir güçle üzerimize geliyor.

 

Dünya tarihinde böyle bir savaş hiç görülmedi. Yaşananlar bir daha yaşanmasın diye her şeyimizi ortaya koyuyoruz. Ölümsüzlere karşı direnişçiler, makinelere karşı insanlar, ölüme karşı yaşam. Her şey bizim aleyhimize görünüyor ve Cennet, zaferine kesin gözüyle bakıyor. Ama kaybettiğimizi sandıkları an kazanmaya en çok yaklaştığımız an olacak…

 

Cennet’e yöneltilen sorular, Devrim ile cevap bulacak. Hangi sığınak sizi korur bugün? Hangi güç, hangi ölümsüzlük sizi kurtarır?

 

Cevabınız yok mu?

 

Susuyor musunuz?

 

Susmaya devam edin!

 

ÇÜNKÜ BUGÜN HALK KONUŞACAK.

 

Kimsenin kaderi, hiçbir tiranın eline kalmayacak. Acıyla, zulümle ve ölümle çıktıkları zirvelere ulaşamıyorsak, o dağı yıkmanın bir yolunu bulacağız!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.