Derindekiler "Şüphe" - Deniz Erbulak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Derindekiler “Şüphe” – Deniz Erbulak

Derindekiler “Şüphe” – Deniz Erbulak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 335
Yazar: Deniz Erbulak

441 Kişi Tarafından Görüldü

Bir şeyler ters gidiyordu.

 

Ya da bilerek tersine çevriliyor!

 

Ünlü tatil beldesinde üniversite okumaya gelen Belgin.

 

Onu daha ilk anda mıknatıs gibi kendine çeken ama anlaşılmaz biçimde de tuhaf davranan Murat. Suda ve karada yaşayanlarla ilgili bir şeylerin “değiştirildiğini” düşünen Barış.

 

Mevsim değişip kış geldiğinde bile geceleri denize girmeye devam eden Güzin. Bu balıkçı köyündeki fakültede, sakin bir çalışma hayatı olacağını zanneden işinin ehli ünlü bir deniz bilimleri profesörü. Berrak bir maviden kışın buzlu grisine dönen denizde dolanan ölümcül bir gölge.

 

Özet

 

Hikayemiz tatil beldesi olan Çeşme’de geçiyor.

 

Su Ürünleri Fakültesi’nde, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu’nda okuyan  bir grup öğrencinin arkadaş olduğu sıcak, keyifli, gizemli olayların yaşandığı bir kurgu ile karşılaşıyoruz.

 

Kafa dinlemek, daha sakin bir akademik hayat geçirme beklentisiyle İstanbul’dan Çeşme’ye gelen Su Ürünleri Fakültesi Deniz Biyolojisi Profesörü Timur Betim, kendini ilginç ve bir o kadar gizemli olayların içinde bulur.

 

Su Ürünleri Fakültesi’nin yakınındaki koyda da Deniz Bilimleri Enstitüsü bulunmaktadır. Enstitüye araştirma yapma amacıyla yurt dışından gelen akademisyenler de vardır.

 

Su Ürünleri Fakültesi ile Deniz Bilimleri Enstitüsü adeta birbirine rakiptir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.