Dayanılmaz - A.Nur Karataş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dayanılmaz –  A.Nur Karataş

Dayanılmaz – A.Nur Karataş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 2nd, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 509
Yazar: Aşkın Nur Karataş

3.181 Kişi Tarafından Görüldü

 

Şeytanı baştan çıkarmaya kararlı düşmüş bir melek ne kadar ileri gidebilirdi?

 

Orlando Hard ailesinin mirasını reddederek müzisyen olmak için Amerika’ya geldiğinde dünyaca ünlü bir rock grubu kuracağını hayal dahi etmiyordu. Grubuna liderlik ederken omuzlarına yüklenen aşırı sorumluluktan asla şikâyet etmedi.

 

Adaline, hayatını başkalarının istediği gibi yaşamaya çalışmaktan yorulmuş ve ciğerlerine kesik kesik nefesler çekmekten bıkmıştı. Hayallerindeki okulu kazandığını öğrendiğinde ailesinin karşı çıkacağını biliyordu, artık ne olursa olsun kendisi için yaşamaya kararlıydı. İçini dolduracak bir nefes çekmeyi her şeyden çok istiyordu.

 

Yıllar önce çocukça âşık olduğu Orlando’yu bir anda karşısında görmek, yedi büyük günahtan biri olan şehveti tanımasını sağladı. Orlando’nun gözünde görünmez olmak tüm hayallerini parçalarken, bazı planlar yaptı.

DAYANILMAZ Ücretsiz pdf indir

 

özet

 

Orlando Hard o Araf gurubunun bateristi. Zengin ve köklü bir ailenin oğlu ama ailesinin daha doğrusu babasının ondan isteği başkadır.Oysa ki Orlando’nun hayalleri bambaşkadır.O hayallerinin peşinden koşmayı seçer.

 

Adaline küçük bir kasabada ailesinin himayesinde ve koruma altında büyür. Onun da büyük hayalleri vardır ama tam bir katolik olan ailesi bunun için onu özgür bırakmaz.

 

İnatçı, dik başlı ve kararlı olan Adaline’nin de planları elbette ki vardır. Ve o fırsat ayağına gelir. Bunun için çocukluk aşkı ve hep aşkı olan adama ihtiyacı vardır.

 

Yıllar sonra Orlando yaşadığı Dover’a küçük kız kardeşinin nişanı için davetlidir.Buna pek cesaret edemese de en nihayetinde babası ile yüzleşecektir. Araf grubu ile oraya gitmeye karar verir.

 

İlk gittiği yer ise sığınağı olan Deniz Feneri olur ama orası artık başkasına aittir.Della’ya güzeller güzeli Adeline’ye… Şimdi işler değişir ve Della Orlando’dan bir yardım ister. Onun ile evlenmesini ve onu hayallerine kavuşturmsını ister.

 

Adam biraz afallasa da bu ufaklığa yardım etmeyi kabul eder.

 

Dayanılmaz Aşkın Nur Karataş pdf indir      Dayanılmaz Aşkın Nur Karataş Ücretsiz pdf indir

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.