Darağacı Şarkısı - Anna Day - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Darağacı Şarkısı –  Anna Day

Darağacı Şarkısı – Anna Day

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 17th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 568
Yazar: Anna Day

1.456 Kişi Tarafından Görüldü

Darağacı Şarkısı kitabından; Violet, Alice ve Katie hikâyeyi tamamlayıp karanlık, şiddet dolu Darağacı Dansı’ndan kurtulalı bir yıl geçmişti – Nate ise hâlâ komada ve dolayısıyla distopyada hapisti. Violet, ailesi geri dönülmez bir karar vermeden önce tekrar o dünyaya girmek ve küçük kardeşini geri getirmek zorundaydı.

Tam da o sırada, gizli bir hayran kurgusu yazarı ortaya çıkmış ve hayatlarını tehdit eden yeni bölümler yazmaya başlamıştı.

Darağacı Dansı’nın hemen bitiminden sonra en yakın arkadaşı Alice ile Darağacı Şarkısı’nı yazan Violet aslında Darağacı Dansı evrenine yeni bir hayat kazandırırlar. Bu sefer amaçları Imp’leri kurtarmak ve barışı getirmektir.

Bir süre Darağacı Dansı evreninde olduklarını hatırlamasalar da bir amaç uğruna anıları geri gelir ve bu sayede Violet, Darağacı Dansı evreninde kardeşinin hapsolmuş olduğunu hatırlar. Kardeşini kurtarmak için arkadaşı Katie ile en korktuğu Darağacı Dansı evrenine yeniden giriş yaparlar.

Bu sefer işleri daha zordur çünkü kendi yazdıkları hikayeyi sabote edip evreni değiştiren bir karakter ile karşı karşıyadırlar.

“Darağacı Şarkısı – Anna Day” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.