Çişteki Mucize - Carmen Thomas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çişteki Mucize – Carmen Thomas

Çişteki Mucize – Carmen Thomas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 1995
Eklenme: Mayıs 5th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 302
Yazar: Carmen Thomas

2.976 Kişi Tarafından Görüldü

CİŞ ya da eşanlamlısı olan başka bir sözcük… Hangisi söylenirse söylensin; bunu duymak nasıl bir çağrışım yaratır sizde? İlk tepkiniz ne olur? Hiç kuşku yok ki, çoğumuzu hemen tiksindiren sözcüklerdir bunlar!

Peki bu özel sıvının, dünya ilaç sanayiini altüst edecek derecede her derde deva, mucizevi bir madde olduğunu söylersek nasıl bir tepki gösterirsiniz acaba? İşte o mucizevi sıvının özelliklerinden birkaçı:

  • Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor…
  • En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
  • İdrarla ovulan artroz hafifliyor… *Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor…
  • Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor! *On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.
  • İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor… vs. vs. Çişle ilgili inanılmaz daha nice iddialar var..

ÖNSÖZ

Ya siz sevgili okurlar, bu tür haberler karşısında siz ne düşünüyorsunuz? Sizede hemen tiksinti mi geliyor? Yoksa siz de, insanın sadece çiş yapmakla kalmadığını duydunuz mu?

Belki askerlerin ayakları su toplayınca,potinlerinin içine çiş yaptıklarını duymuşsunuzdur? Veya ananızdan babanızdan yaraların idrarla tedavi edildiğini?

Doğru söyleyin: Bunları duyunca ne dediniz? Batıl inanç saçmalıkları mı? Yoksa denize düşen yılana sarılır mı, dediniz?

Ben şimdi size benim başıma gelenleri anlatayım.Önce şaşırdım, arkasından iğrendim, sonra eğlendim, en sonunda hayran kaldım ve artık eskiye oranla çok daha rahatım.İşte benim idrar karşısında hissettiklerim.

Ben şimdi sizin de benzer bir deneyim yaşamanız; kendinizden ve vücudunuzdan, hakettiği bir nebze saygıyı esirgememeniz için, sizi bu on yıllık çalışmanın içine çekmek istiyorum.

Kitabın sonunda, benim yalnız idrar konusuna ayrılmış iki saat kırk dakikalık radyo programını yapmaya karar verişimin karmaşık öyküsünü bulacaksınız:

İdrardan yararlanma konusunda benim asıl inancım, doğada hiçbir zaman süprüntü (atılacak şey) üretilmediğidir. Her şey bir dolaşım içinde geçer:Doğum-ölüm; mevsimler; yağmur olarak inen su yer üstünde toplanır,buharlaşır, tekrar yağmur olur. Beslenme zinciri: biri, ötekini yer; ağacın yaprağı düşer, kurur humus olur (biz süpürüp atmazsak) yeni yaprakları besler.

Bu kitabı kronolojik olarak okuyabilirsiniz. Çünkü “yaşanmış olayların öyküsü” biçiminde yazılmıştır. Bir başvuru eseri gibi de yararlanılabilir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.