Cehennemin Krallığı 3. Cilt - Kerri Maniscalco - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cehennemin Krallığı 3. Cilt – Kerri Maniscalco

Cehennemin Krallığı 3. Cilt – Kerri Maniscalco

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 365
Yazar: Kerri Maniscalco

1.269 Kişi Tarafından Görüldü

Bir kehanet.

 

Herkesin korktuğu bir hesaplaşma. Ve kaderden bile güçlü bir aşk.

 

Cehhennemin kral ve kraliçesine selam olsun!

 

Emilia, öğrendiği gerçekleri kabullenmeye çalışırken, bir yandan da Öfke’nin ona veremeyeceği tek şeye sahip olmak istemektedir: Kalbine…

 

Hırs Hanedanı’nın değer verilen ve rütbeli bir üyesi suikasta kurban gidince iblis mahkemesi kurulma kararı alınır ve baş şüpheli, Emilia ile ilişkili birisidir. Her şeye rağmen bu gizemi çözmeye karar veren Emilia, bu yolculukta kendi geçmişiyle de yüzleşecektir.

 

Ya Kötüler sandığından daha yakındaysa? Ya gerçek, Emilia’nın kalbine mâl olursa?

 

“Üzerimizdeki laneti tarihe gömmek istiyorum. Büyümü esir eden kafesi paramparça etmek istiyorum. Kralım tüm kalbiyle benim olsun istiyorum.”

 

Özet

 

Emilia, öğrendiği gerçeklerin ardından bir de ardı arkası kesilmeyen sırları açığa çıkarmak için kolları sıvar. Her şey bir yana tabi ki Öfke’den ona asla vermeyeceği kalbini ve aşkını da ister.

 

Hırs Hanedanına mensup önemli bir kişinin vahşice katledilmesinin üzerine tüm kardeşler bir araya gelir ve katilin bulunup öldürülmesini isterler.

 

Ne var ki bu kişi Emilia ile ilişkili birisidir. Bu vahşetin gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışırken aynı zaman da geçmişin perdelerini de aralar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.