Bir Öpücükle Başladı - Casey McQuiston - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Öpücükle Başladı – Casey McQuiston

Bir Öpücükle Başladı – Casey McQuiston

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Eylül 10th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 366
Yazar: Casey McQuiston

1.014 Kişi Tarafından Görüldü

Chloe Green kazanmaya o kadar yakın ki.

 

Annesi onu lise için SoCal’dan Alabama’ya taşıdıktan sonra, son dört yılını dedikoducu sınıf arkadaşlarından ve Willowgrove Hıristiyan Akademisi’ndeki bağnaz yönetimden kaçarak geçirdi.

 

Onu ayakta tutan şey: birinciliği kazanmak. Tek rakibi: müdürün mükemmel kızı olan balo kraliçesi Shara Wheeler.

 

Ancak mezuniyetten bir ay önce Shara, Chloe’yi öper ve ortadan kaybolur.

 

 

Cevaplar için öfkeli bir arayışa giren Chloe, Shara’nın öptüğü tek kişinin kendisi olmadığını keşfeder. Ayrıca Shara’nın uzun süredir oyun kurucu sevgilisi olan Smith ve Shara’nın hoşlandığı kötü çocuk komşusu Rory de var.

 

Üçünün Shara ve arkasında bıraktığı sinir bozucu derecede şifreli notlar dışında ortak hiçbir yanı yoktur, ancak birlikte Shara’nın ipuçlarını çözüp onu bulmaları gerekir.

 

Beklenmedik bir ittifakın içine giren, partiler, zorla girmeler, bulmacalar ve monogramlı kırtasiye malzemeleri üzerinde ortaya çıkan sırlar arasında bir hayaletin peşine düşen Chloe, bu küçük kasabada düşündüğünden daha fazlası olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Ve belki muhtemelen hayır ama belki  Shara’ya da daha fazlası.

 

Şiddetli, eğlenceli ve açık sözlü, Casey McQuiston’ın Shara Wheeler’ı Öptümkuralları çiğnemek, ortalığı karıştırmak ve aşkı beklenmedik yerlerde bulmakla ilgilidir.

“Bir Öpücükle Başladı – Casey McQuiston” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.