Bir Hitman Romanı "4 kitap seri" - Jessica Clare - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Hitman Romanı “4 kitap seri” – Jessica Clare

Bir Hitman Romanı “4 kitap seri” – Jessica Clare

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 1193
Yazar: Jessica Clare

2.775 Kişi Tarafından Görüldü

 

Karanlık tutkularımızın olağanüstü gücünü keşfeden Hitmen serisinin kitapları; Son Vuruş I- Son Nefes II – Son Öpücük III Ve Son Umut IV.

 

Daisy

 

Hayatım boyunca dış dünyadan korundum. Evde eğitim görmüş ve çiftlikte büyümüş biri olarak o kadar safım ki en iyi arkadaşım bana Pollyanna diyor. İnsanlardaki en iyi şeye inanmayı seviyorum. Nikolai bu yeni hayatın bir parçası ve benim için ürkütücü. Gözleri soğuk olduğundan ya da arkadaşım beni ondan uzaklaştırdığı için değil, gerçek beni garipliğin altında görebilen tek erkek olduğu için. Onunla kalbim risk altında… ve ayrıca hayatım.

 

Nikolai

 

Çocukluğumdan beri kiralık katilim. Yıllarca adımın verdiği korkunun, dövmelerimi görünce titremenin tadını çıkardım. Dizlerimin üzerindeki yıldızlar, parmaklarımdaki izler, boynumdaki hançer, hepsi tehlikenin habercisiydi. Gözlerimi görseydin, sahip olacağın son görüntü olurdu. Her zaman avcı oldum, asla av olmadım. Onunla hedef benim ve uzanıp beni yakalamasına izin vermeye hazırım. Küçük yaralı kalbimi ona açmak düşmanlarımı ortaya çıkarıyor. Son bir darbe vuracağım ama ona zarar verirlerse dünyayı kulaklarının dibine indireceğim.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.