Benimle Yan I Ve II.Cilt - Beyza Özaydın - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benimle Yan I Ve II.Cilt – Beyza Özaydın

Benimle Yan I Ve II.Cilt – Beyza Özaydın

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 15th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 1178
Yazar: Beyza Özaydın

3.012 Kişi Tarafından Görüldü

Benimle Yan I.Cilt Özeti

 

“Sen, seni yakıp kül edecek bir aşk istiyorsun Masal. Normal tanışmalarda gözün yok. ‘Seni seviyorum’ları önemsemiyorsun aslında. Herkesin bildiği sevgi sözcüklerini istemiyorsun. Sen herkesin olduğu bir salonda sahnede oyun sergilemek istemiyorsun. Herkes karanlık salonda oyunu izlerken sen arkada ışıklar saçarak kendi oyununu yaşamak istiyorsun. Sen ne Mert’i ne de Atalay’ı istiyorsun. Sen bu oyunda kendin gibi normalle yetinmeyen birisini istiyorsun. Yanmayı göze aldığınız bir aşk istiyorsun.”

 

Bu sensin, diye düşünsem de “Bunları neden anlatıyorsun?” dedim.

 

“Çünkü bu bizim hikâyemiz.”

 

“Yakışıklı, seksi, zengin, zeki dörtlemesi. Sanırım hayatımda başıma gelen en havalı şey bu arabanın bana çarpmasıydı ve gördüğüm en yakışıklı çocuk da arabayı süren kişiydi.”

 

Benimle Yan II.Cilt Özeti

 

“Bana, Benimle Yan demiştin ya. Bir şey demeden sarılmıştım.

Ayaz, ben başından beri yanıyorum. Seninle olmasa bile senin için.

Ve artık bu yangını hissetmediğim zaman rahatlayacağıma, aksine canım acıyor. Başta canımı yakan şeyin yokluğunda canım acıyor şimdi.”

 

“Çok yaktın Çok yandım…”

 

“Ben de en başından beri yanıyorum.”

 

Aşkı, dostluğu, komediyi bir arada barındıran Benimle Yan, hikâyesine kaldığı yerden devam ediyor. Yaşadıkları zorluklarla baş etmelerini merakla okurken birbirlerinden hiç vazgeçememelerine yeniden şahit olacaksınız. Ayaz’la Masal’ın romantik komedi tadındaki ilişkilerini, dostluğuyla bilinen Anıl’ın aşka yelken açışını, Hande’nin yaratacağı kalp kırıklarını, Atalay’ın ise yaşayacağı hayal kırıklıklarını derinden hissedeceksiniz.

 

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.