Benimle Saklan - Linda Howard - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benimle Saklan – Linda Howard

Benimle Saklan – Linda Howard

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2017
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 416
Yazar: Linda Howard

2.601 Kişi Tarafından Görüldü

Benimle Saklan; “Bugün her kimsen, yarın her kim olacaksan ol seni seviyorum.”

Carlin Reed kendisini takıntı haline getiren Brad’den kaçarak ve izini kaybettirmeye çalışarak yaşamaktadır. Bu yüzden, Wyoming’teki küçük ve gizli saklı Battle Ridge kasabası ona bir süre gizlenebileceği bir yer gibi görünür.

Fakat Zeke Decker’ın çiftliğinde aşçı ve temizlikçi olarak çalışmaya başladıktan sonra, ilk hatasını yaptığını düşünmeye başlar. Seksi ve tamamen dikkat dağıtan görüntüsüyle bu genç adam, onu cezbetmekte ve Carlin’e kendini güvende hissettirmektedir.

Zeke, Carlin’in şartlarını kabul eder: nakit para, kilitli kapılar ve soru sormamak. Aralarındaki iletişimi iş ilişkisi olarak tutmaya ve başka duyguları araya karıştırmamaya çalışsa da Zeke’nin bu planı kısa süre içinde dağılır.


Ardından korkunç geçmişi genç kadını çiftliğe kadar takip edince, Carlin zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya sevdiği adamdan kaçacak ya da onu hasta ruhlu bir adamın hedefi yapacaktır.

“Çok yakında mutfak daha da ateşli bir yer olacak.” – Romantic Times

“Komik, ciddi, tutkulu ve gerilim dolu… Tüm bu tezatlıklar tek bir hikâyede ve iki yetenekli yazarın kaleminde hayat buluyor.” – Publishers Weekly

“Satış rekorları kıran iki yazar tarafından yazılmış bu modern Batı romantizmi tarzı kitapta, bir kovboy ile genç bir kadın sahnede yerlerini alıyor ve aşk için savaşıyorlar.” -USA Today

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.