Ateş “Ulaşmak II” - Filiz Puluç - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateş  “Ulaşmak II” –  Filiz Puluç

Ateş “Ulaşmak II” – Filiz Puluç

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 350
Yazar: Filiz Puluç

2.178 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kitap-da, Hayatta karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta durmaya çalışan ve çoğu zaman da hayattaki olumlu şeylere odaklanabilen güçlü bir kadın  ve  Hisli,nezaket sahibi ve tüm benliğiyle güzel şiirlere konu olabilecek bir erkeği.izliyoruz…

 

Özet

 

Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya’yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Arya, Ulaş için savaşmaya kararlı olsa da henüz hiçbir şeyi çözememişken, bildiği küçük sır ortaya çıkar ve Ulaş’ı kazanamadan tekrar kaybeder. Aşk için her fedakârlığı yapmaya hazırdır, Ulaş’ın, babasıyla ilgili olan acı gerçeği anlatmaya hazır olmasını bekler.

 

Bu anlayışlı bekleyiş, beklenilmeyen bir yolculuğa ve birtakım olaylara gebe kalır.

 

İntikam ateşiyle yanan Ulaş’ın anıları ve Eren’in sırları, beklenmedik bir anda bir araya geldiklerinde yapbozun kayıp parçalarını ortaya çıkarır. Büyük resme bakıldığında gördükleri, bildikleri gerçeklerin eksik ve yalan olduğu, ardında büyük bir tehlike barındırdığıdır. Fakat kayıp vermemek için artık çok geçtir.

 

“Vazgeçmek de affetmek de zaruridir.

 

Vazgeçmezse mecbur, affetmezse saklı kalır. Ve şüpheniz bu, felaket bir durumdur. Akıp giden zamanda kendini askıya almaya benzer bu. Kimseye dokunamadan, karışamadan biter.”

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                                                    ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.