Ateş Gülü - Nevin Aras - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateş Gülü – Nevin Aras

Ateş Gülü – Nevin Aras

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2011
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 253
Yazar: Nevin Aras

2.417 Kişi Tarafından Görüldü

Ateş Gülü; Kahramanımız Leyla ve iki kardeşi evin toplam  üç çocuğuydu. Fakat Annesi sadece erkek kardeşi seviyordu, onu el üstünde tutuyor, bir dediğini iki yapmıyordu. Fakat diğer kardeşlere tam aksine kötü davranıyordu.

Böylesine yaralayıcı bir evde ve ailede  büyümek psikolojik olarak sizi ne hale getirirdi? Büyünce aşkınızı, arkadaşlıklarınız, eğitiminizi nasıl etkiler? Kitapta Elif’in gözünden bunlara tanık olacaksınız.

Fakat Annesi sadece erkek kardeşi seviyordu, onu el üstünde tutuyor, bir dediğini iki yapmıyordu. Fakat diğer kardeşlere tam aksine kötü davranıyordu.

Böyle bir ayrımcılıkla bir evde büyümek psikolojik olarak sizi ne hale getirir? Büyünce aşkınızı, arkadaşlıklarınız, eğitiminizi nasıl etkiler. İşte Elifin gözünden bunlara tanık olacaksınız.

Roman Hakkında

Bir annenin yüreğindeki sevgiyi evlatları arasında eşit paylaştırması çok mu zordu?

Erkek evladı sevgisinin zirvesine çıkarıp, körü körüne onun her yaptığının doğru olduğuna inanması, buna karşılık diğer kardeşlerin sevgi susuzluğu, üç kardeşi nasıl etkileyecek ve onları hangi felaketlere sürükleyecek?

Hayatta insana en acı veren şey ailesinin desteğini arkasında görememesi olsa gerek diye düşündü Leyla Yüreğinin ta derinliklerinden gelip bütün benliğini yavaş yavaş yakıp kavurmakta olan bir sancının vücudunu örümcek ağı gibi sarmakta olduğunu hissetti.

Bütün gücünü toplayarak bu amansız ıstırabın benliğini ele geçirmesine izin vermedi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.