Aşka Dönüş - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşka Dönüş – Emma Chase

Aşka Dönüş – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Eylül 20th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 309
Yazar: Emma Chase

1.249 Kişi Tarafından Görüldü

Okula dönüş…

 

Callie’nin, ülkenin öbür ucunda çok güzel bir hayatı vardı. Fakat yaşanan bazı olaylar yüzünden, büyüdüğü kasabaya geri dönmek zorunda kalmıştı. Şimdi bir yandan ebeveynlerine yardım ederken diğer yandan da eski lisesinde vekil öğretmenlik yapacaktı.

 

Sınıfın lideri…

 

Garrett Daniels hayat denen şeyi çözmüştü. Yıllar önce lisenin karizmatik, kendinden emin oyun kurucusu büyümüş ve bugünün popüler futbol koçu, aynı zamanda “havalı” tarih öğretmeni olmuştu. Ayrıca hâlâ kasabanın “altın” çocuğu olmaktan öte “platin” çocuğuydu. İyi arkadaşlara, göl kenarında harika bir eve ve bir erkeğin isteyebileceği en sıkı dosta, albino av köpeği Snoopy’ye sahipti. Sonra… İlk aşkı Callie Carpenter kasabaya döndü. Ve Garrett’ın dünyası yerinden oynadı.

 

Eski günlerdeki gibi…

 

Atağa geçmiş hormonların, laf dalaşlarının, sonu gelmeyen dedikoduların, tuhaflığın ve dramanın tam ortasına düştüğünde lise aşkı Garrett öğretmenlikle ilgili ipuçları vermeyi teklif etti. Genç kadın bu fırsata balıklama atladı. Ne var ki yakışıklı koçun üstüne atlamamak için kendine nasıl engel olacağını bilemiyordu. Artık sadece iki yakın dost olabilirlerdi. Ya da…

Aşka yeniden dönmek mümkün müydü?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.