Ara Beni - Nina Castro - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ara Beni  –  Nina Castro

Ara Beni – Nina Castro

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Nisan 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 270
Yazar: Nina Castro

1.441 Kişi Tarafından Görüldü

Fabiola Tubio başından geçen kötü nişanlılık deneyiminin izlerini silmek için soluğu bir barda aldı. Amacı belli, hedefi kesindi. Tek gecelik, içini alevlendirecek, bedenini küle çevirecek bir seks istiyordu.

Ancak önceki gece aklını başından alan adamın, aslında yeni patronu olduğu ortaya çıkınca istediğinden çok daha fazlasını aldı…

Jessica Moraru ise bir dâhiydi. Sınırlarını kendi çeker, kurallarını kendi belirler, yolunu kendi çizerdi.

Ancak aşk kapısını çaldığında sınırları ihlal edildi, kuralları yıkıldı ve yolu bambaşka bir yolla kesişti…

NEFESİNİZİ KESECEK, TEK SOLUKTA OKUYACAĞINIZ BİR AŞK SARMALI…

Özet

Fabiola, 3 yıldır birlikte olduğu evlilik tarihleri çok yakın iken, eşyalarını taşıdığı nişanlısının evinde yatak odasında nişanlısını bir erkek ile uygunsuz bir pozisyonda yakalar. Acaba aldatılması mı yoksa bir erkek ile aldatılması mı daha kötü bilemez.

Nişanlısının gay olduğunu 3 yıldır nasıl anlamadığını kabul edemez kendine çok kızar ve bunalıma girer. Şirkette ki en yakın arkadaşı Onu tek gecelik bir ilişki geçirmesi ve sınırlarını zorlaması için ikna eder.

Michael ise , yeni olarak atandığı şirkete ceo olarak başlamadan akşam kafasını dağıtmak için bir barda ki partiye gider. Ve barda ki kızıl saçlı afet dikkatini çeker ve Onunla bir gece geçirmek ister . Ve muhteşem bir gece geçirir: Ama sabah uyandığında kız gitmiştir ve adını bilmediği kızın Onu öylece bırakması çok ağrına gider. Aslını bunu yapan hep kendisi imiş ama Ona böyle davranılınca kendini kötü hisseder. Şirkette ki ilk iş günü bu sebepten biraz stresli başlar.

Fabiola sabah işe gittiğinde kendini iyi hisseder. Çünkü akşam güzel bir gece geçirmiştir. Arkadaşının akılına uyduğu için sevinçlidir. Ama şirkette yeni ceo dolayısı ile herkes gergindir. Ve ceo muhasebe departmanına gelip kendini tanıştırması ve çalışanlarla tanışması anına kadar morali çok iyidir.

Çünkü yeni ceo akşam tek gecelik ilişki yaşadığı adam çıkınca şok geçirir. Michael de karşısında Onu görünce çok şaşırır ve haber gönderip Onu odasına çağırır….

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.