Apaçi Saldırı Gücü - Camılla Monk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Apaçi Saldırı Gücü  – Camılla Monk

Apaçi Saldırı Gücü – Camılla Monk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ağustos 25th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 84
Yazar: Camılla Monk

555 Kişi Tarafından Görüldü

O, saldırmaya hazır, gökten gelen ölüm. Asla taviz vermez, asla peşini bırakmaz, konu kendi evladı olduğunda asla ikinci en iyiye razı olmaz. O… Apaçi.

 

Burnuna takılan sensörü, gece görüş sistemi ve 30 mm’lik zincirli silahıyla Simon Halder sıradan bir helikopter babası değildir ve kaybettiğini sandığı kızı Island, sekiz aylık esaretten sonra yeniden ortaya çıktığında, birinin bunun bedelini ödemesi gerekecektir. .

 

Ancak olaya dahil olan hemen hemen herkes zaten para ödediğinden, bu saldırı helikopteri için görünürde tek bir hedef kaldı: Island’ın yeni erkek arkadaşı: insanların az önce March dediği adam.

 

Lekesiz serisinin 4. kitabına eşlik eden – Kehribar’daki Kelebek – bu kısa roman, aile toplantıları, zorlu gezinme, veganlık, temizlik ve baba sevgisi de dahil olmak üzere tetikçiye karşı helikopter baba arasındaki sürükleyici tetikçi ve helikopter baba aksiyonunu konu alan 24.000 kelimeden oluşuyor. Güvenliğiniz için lütfen kitapları sırayla okuyunuz.

 

özet

 

kehribar’de Kelebek’in bitiminden sonra Island’ın öldüğünü sanan babasını aramasıyla geçen bir kısa roman.

 

Island ve March, babaya ne kadarını açıklayacaklarına ve babanın bu açıklamaların bir kısmını nasıl üstleneceğine karar verirken toplantıda komik bir hal alır.

 

Noel yaklaşırken ilk şok ve gönülsüz kabullenme önemli olmaya başlıyor. Island ve Joy tüm BFF görkemiyle yeniden bir araya geliyor.

“Apaçi Saldırı Gücü – Camılla Monk” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.