Alfa erkeğinin bakımı ve beslenmesi 2 - Jessica Clare - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Alfa erkeğinin bakımı ve beslenmesi 2 – Jessica Clare

Alfa erkeğinin bakımı ve beslenmesi 2 – Jessica Clare

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Şubat 22nd, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 406
Yazar: Jessica Clare

2.201 Kişi Tarafından Görüldü

Sandığından fazlasını aldı…

 

Ölümcül bir hayatta kalma uzmanı olan Colt Waggoner, kasabanın şımarık prensesini bulması için gönderildiğinde hiç de memnun değildir. Beth Ann kurtarıldığı için minnettar olmayınca daha da sinirleniyor. İyi o zaman. güzel sarışına bir ders vermesi gerekecek – vahşi doğada kaba saba bir hafta sonu. Sadece ikisi, yalnız, çıkarması gereken çamurlu, ıslak giysiler içinde…

 

Ama Beth Ann, düşündüğü şımarık prenses değil. Ve ona tek gecelik bir ilişki teklif ettiğinde, onu geri çevirmesi gerektiğini biliyor. Çünkü bu alfa erkeğin onu tatmin etmesi için yatağında bir geceden fazlasına ihtiyacı olabilir…

 

 

Beth Ann’in bir kahramana ihtiyacı vardı…

 

Beth Ann Williamson, dokuz yıllık nişanlısıyla sorununu nihayet başardı. Gerçekten bittiğini söylediğinde kasabadaki kimse ona inanmıyor gibi görünüyor.

 

Şimdi Beth Ann, Texas’ın küçük Bluebonnet kasabasına kendi başının çaresine bakabileceğini göstermeye kararlı. Bu, kendi salonunu açmak ve eski nişanlısının sunmaya kararlı göründüğü yardımı almamak anlamına geliyor.

 

Tabii ki, bir sağanak yağmurun ortasında ormanda mahsur kaldığında, en iyi planlanmış planlar bile ters gider. O biraz bağımsız kadın. Yakışıklı ama asık suratlı bir Denizci’nin yardımı olmadan ormandan çıkış yolunu bile bulamıyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.