5. Kurban Seri 1 - Jane Casey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

5. Kurban Seri 1 – Jane Casey

5. Kurban Seri 1 – Jane Casey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 528
Yazar: Jane Casey

481 Kişi Tarafından Görüldü

Seni Yanarken İzlemek İsteyen Bir Seri Katil Var…

 

Medya ona Ateşçi diyor. Acımasız katil Londra’nın tenha köşelerinde kurbanlarını öldüresiye dövdükten sonra vücutlarını ateşe veriyor. Dört kadın öldü. Ve şimdi beşinci kurban bulundu…

 

Maeve Kerrigan hırslı bir dedektif ve cinayet masasında isim yapmaya kararlı. Çalışma arkadaşları onun duygusal yönünü zayıflık olarak kabul ediyorlar. Maeve’in son kurban Rebecca hakkında onun acı içindeki ailesi ve dostlarından öğrendikleri arttıkça katili bularak adalete teslim etme azmi de o kadar artıyor.

 

Ama bütün kanıtların yanarak küllere karıştığı olaylarda kimsenin görmediği bir katil nasıl yakalanır?

 

İngiltere’de satışa çıktığı ilk hafta en çok satan kitaplar arasına giren 5. Kurban son sayfaya kadar elinizden bırakamayacağınız bir psikolojik gerilim.

 

Özet

 

Medya ona Ateşçi diyor. Acımasız katil Londra’nın tenha köşelerinde kurbanlarını öldüresiye dövdükten sonra vücutlarını ateşe veriyor. Ve Sırada 5.kurban var .

 

Dedektif maeve kerrigan hırslı ve başarılı bir dedektif ve kendini herkese kanıtlamaya çalışıyor

 

Maeve’in son kurban Rebecca hakkında onun acı içindeki ailesi ve dostlarından öğrendikleri arttıkça katili bularak adalete teslim etme azmi de o kadar artıyor.

 

Maeve Kerrigan, 5. Kurban Rebecca’nın ölümünde farklı bir şeyler olduğunu, bunun seri katilin cinayetlerine benzetilen bir kopya cinayet olabileceğinden şüphelenir. Seri katili yakalamak için Başkomiser Goodley seri katilin avlandığı bölgede bir operasyon düzenler

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.