Kayboluşlar – Kitap Özet Ve İncelemeleri - KİTAP ÖZETLERİ VE TANITIMI

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayboluşlar – Kitap Özet Ve İncelemeleri

Kayboluşlar – Kitap Özet Ve İncelemeleri

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2024
Eklenme: Haziran 12th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 376
Yazar: Emily Bain Murphy

65 Kişi Tarafından Görüldü

Gizemlerle, gömülü sırlarla ve sihirle dolu kayboluşlar’da hiçbir şey güvende değil.

Dikkatli olun, yıldızların kaybolduğu, yansımaların olmadığı bu harika dünyada kaybolabilirsiniz.

 

“Bunun bir tür lanet olduğuna dair pek çok teori var. Bunun beyinde veya duyusal işlevlerde bir değişiklik olduğu, genetik bir özellik olarak ailelerden geçen bir şey olduğu yönünde. ”

 

Roman İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor.

 

Babaları savaşa katılmış ve anneleri ne yazık ki aniden ölürken, Aila ve erkek kardeşi Miles, annelerinin en yakın arkadaşının yanına gönderilir.

 

Sterling’deki yeni evlerine vardıklarında Sterling’in sıradan bir kasaba olmadığını anlarlar. Sterling ve iki komşu kasabanın sakinleri her yedi yılda bir bir şeyler kaybediyor.

 

Koku duyusunun gece uykusuna yansımaları. Mahalle sakinleri buna neyin sebep olduğu ve durdurulup durdurulamayacağı konusunda endişeli.

 

Bölümlerde kitap, Sterling’e taşınan ve kaybolmalar hakkında daha fazla şey öğrenen Aila’nın bakış açısı ile sonunda ortaya çıkan gizemli bakış açısı arasında gidip geliyor:

 

Aila’nın annesinin geçmişini ve Sterling’deki çocukluğunu öğrendiğimizde kaybolmaların gizemi daha da karmaşık hale geliyor. Tüm farklı teorilerden ve gizemin ortaya çıkmasını izlemekten keyif alıyorsunuz.

 

Kaybolmalardan bazıları yürek parçalayıcıydı. Bölümler çok dokunaklı ve heyecanlıydı. Ve her kısmı kesinlikle büyüleyiciydi. Bu, okumayı bitirdikten sonra uzun süre yanınızda kalacak türden bir kitap.

 

Emily Bain Murphy’ne ait The Disappearances adlı fantastik roman 2017 yılında yayınlandı. Ülkemizde ise Yabancı yayınlar tarafından 2024 yılında Kayboluşlar adı altında yayınlanmıştır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.