Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek - Özeti - KİTAP ÖZETLERİ VE TANITIMI

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek – Özeti

Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek – Özeti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 216
Yazar: Sinem Gerger Akınal

173.141 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kitabın konusu  Emerek uyuma, Sallanarak uyuma, Emzikle uyumaya vb. alışan bebeklerin kendi haline kesintisiz bir şekilde uyku alışkanlığı edinebilmesi için teorik bilgiler içermesidir.

 

Kitabı küçük büyük herkese tavsiye ederim, içerisinde hepimizin işine yarayacak son derece önemli bilgiler bulunmakta. Çağımız bilgi çağı, artık her konuda bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

 

Bu arada bebek yetiştirmek gibi mühim bir olay söz konusu ! Kulaktan dolma bilgilerle hareket etme zamanı çoktan geride kaldı.

 

Okudukça kendinizin veya bir yakınınızın yanlış yaptığı şeyleri fark edecek, ufak dokunuşlarla büyük mutluluklar yakalamanın sırlarını öğreneceksiniz.

 

Özet

 

Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi… Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En sevdiği oyuncağı eline tutuştur, pencereden baktır. Her gece saatlerce çırpın ve sonunda pes et.

 

Her yöntemi denemenize rağmen sonuç huzursuz, mutsuz bir bebek ve zombiye dönüşmüş bir anne mi? Bunu tersine çevirmek ve kesintisiz gece uykularına sahip olmak mümkün.

 

Uyku danışmanı Sinem Gerger Akınal’la uykuyla ilgili tüm kafa karıştırıcı sorular rafa kalkıyor. Bebekten bebeğe, anneden anneye değişen yöntemlerle, sınırlarınızı zorlamadan ve sinirlerinizi yıpratmadan sizi rahatlatacak ve bilinçlendirecek bir kitapla tanışmaya hazır olun.  Bir de cin gibi etrafa bakan o minik gözlerin bir anda kapanıp bebeğinizin dinlendirici bir uykuya dalmasının size yaşatacağı huzura!

 

Çünkü artık BEBEĞİNİZ UYKUYU ÇOK SEVECEK!

 

“Dili ve yaklaşımı yumuşacık, anlaşılır, güvenilir, bebeğiniz ve kendiniz için doğru adres.” Ebru Akel

 

“Uykuya geçişi kolaylaştırmanız, bebeğinizin kendi uyku ritmini oluşturmasını sağlayacak, büyüme ve gelişimini destekleyecektir. Her çocuğun uyku düzeni farklıdır. İşte yavrunuzun kendi düzenini keşfetmesine yardımcı olacak bir kitap…” Çocuk Gelişimi ve Özel Eğitim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.