Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin - Kitap Özeti - KİTAP ÖZETLERİ VE TANITIMI

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin – Kitap Özeti

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin – Kitap Özeti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 176
Yazar: Ayşe Tolga

69.532 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kitabı inceleyecek olursak 

 

Enerji, rezonans kanunu, frekanslar ve benzeri mevzularla ilgileniyorsanız ya da daha öncesinde duymuş ve hakkındaki öğrenebileceğiniz en az başlıkları, ayrıntıları ilmi açıklamalarıyla beraber bir yerden okumak, tek elden bu bilgilere ulaşmak istiyorsanız ve fiziksel alemde bildiğimiz ve alışkın olduğumuz şeylerin fazlaca ötesinde yepyeni bir alemi keşfetme arzusunda isen bence aradığınız kitaplardan bir tanesi olabilir.

 

Evrendeki her şeyin bir enerjisi vardır ve her şey bir titreşime de sahiptir.

 

Sağlıklı bir adamın vibrasyon frekansı yüksekken hasta olan bir adamın düşüktür, birtakım duyguların titreşimi yüksekken bazılarının ki düşüktür… Dolayısıyla kitabın isminden de anlaşılacağı suretiyle hepimiz titreşimi yükseltirsek hayatımızı değişiklik yapma potansiyeline sahibiz.

 

Mesela şunu düşünün; fazlaca üzgün veya fazlaca karamsar bir bireyin yanında kendinizi iyi mi hissediyorsunuz?

 

Çok sevinçli, sevinçli birinin yanında kendinizi iyi mi hissediyorsunuz?

 

İkisini kıyasladığınızda farkı görebileceksiniz.

 

Kitabın içinde birçok değişik bilgiye muadil geleceksiniz ve yazarın bu mevzuları ilmi açıklamalarla desteklediğini göreceksiniz.

 

Konulardan Bazıları

 

  • An ve vakit kavramı
  • Dünyanın kalp atışı olarak bilinen “Schumann Rezonansı” kavramı,
  • Kalbin duygu ve düşünceler üstüne etkileri
  • Organ ve duyguların frekansları
  • Sağlıklı beslenme, dua, meditasyon ve yoganın insan vücuduna etkileri…
  • Enerji, vibrasyon kavramlarını yeni öğrenecekseniz bu kitap size klavuz durumunda olacaktır.

 

Canlı cansız her şeyin enerjisi var. Dolayısıyla her şey titreşimden ibaret… İnsan da, düşünce de, sevgi de, besin de, eşya da…

 

Elbette Dünya da bir enerji alanına sahip… Üstelik dört buçuk milyar yaşındaki Dünya’nın enerji alanı büyük bir değişim sürecinden geçiyor. Hepimiz Dünya’nın geçirdiği değişimden etkileniyoruz.

 

Hatta büyük bir içsel biyolojik gerilime sebep oluyor. Beraberinde hastalıkları, yorgunluğu, duygusal kaosları ve çalkantılı ruh hallerini de getiriyor.

 

Binlerce yıllık kadim kaynakların da işaret ettiği gibi, değişime ayak uydurabilenler, sağlıklı ve mutlu bir yaşam deneyimleyebileceklerdir.

 

Bu yüzden “titreşim” üzerinde bilinçli çalışmak hem yaşam kalitesini fazlasıyla etkileyecektir hem de değişim sürecinin kaosa dönüşmesine izin vermeyecektir.

 

Ayşe Tolga Biyografisi

 

 

9 Haziran 1973 tarihinde İstanbul`da doğdu. Öğrenim hayatında ise, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunudur. Sahne ve görsel sanatlar, reklam mevzularında ek öğrenim programlarına katıldı.

 

Moda, sağlık, spor, sanat ve kültür mevzularında ömür biçimi programlarında imalatçı ve sunuculuk yaptı. 

 

1994-1996 yılları içinde rol almış olduğu Şehnaz Tango dizisiyle tanınır.

 

Ayrıca Ezel Akay’ın yönettiği Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filmimizde Nilüfer Hatun’u canlandırmıştır. Ayrıca 24 Temmuz 2013 tarihinde eşinden boşanmıştır.

 

Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra 2004’ten beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üstüne eğitimlerle başladığı serüvenine, Bangkok’ta SPA kurulumu ve yöneticiliği ve Londra’da klinik aromaterapi, Provence’ta parfümcülük eğitimleriyle alaka alanlarını zenginleştirmiştir.

 

Cilt ve vücut bakımı mevzusunda da öğrenim alarak uzman estetisyen olan yazar, dergilerde ve web üstünden yazılarıyla, AVM söyleşileri ile  imalathane emek harcamaları ve TV programlarına konuşmacı olarak katılarak sıhhatli ömür ve şifa metotları ve güzellikle alakalı bilgilerini paylaşmaktadır

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.