Sana Giden Yolda - Kandi Steiner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sana Giden Yolda – Kandi Steiner

Sana Giden Yolda – Kandi Steiner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 217
Yazar: Kandi Steiner

2.045 Kişi Tarafından Görüldü

Cooper, kendisini gerçekten takdir etmeyen ve sevmeyen bir ailede dünyaya gelen genç bir kadındır ve korkunç bir kazanın üstesinden geldikten sonra para biriktirmeye, plan yapmaya ve daha iyi bir gelecek için umut etmeye karar verir. Emery Reed çalıştığı lokantaya girer ve ona basit bir soru sorar:

 

“Seni ne mutlu eder?”

 

Bu, daha sonra hayatını değiştirecek ve onu rüzgara karşı dikkatli olmaya ve onunla maceralı bir yolculuğa çıkmaya teşvik edecek bir soru.

 

Emery, birçok yönden Cooper’ın zıttı ve depresyonla mücadele ediyor.

 

Maceraları boyunca, Emery’nin sorunlarının karmaşıklığı ve aynı zamanda Cooper’ın kendi mücadeleleri ve zorlukları hakkında daha fazla şey öğreniyorsunuz. Yolculukları boyunca sadece gittikleri yerleri değil, kendilerini ve birbirlerinin sorunlarını da keşfediyorlar. İlişkileri sert, güzel, karmaşık ve ham

 

Seni ne mutlu eder?

 

Tanıştığımız gün Emery Reed’in bana sorduğu soru buydu ve ona tek bir cevap veremedim. Köpeğim, kitaplarım veya yoga diyebilirdim – ama sadece baktım.

 

Yorum

 

Birisi size ‘Seni ne mutlu eder?’

 

Ona dürüstçe cevap verebilir misin?

 

Yüzeysel bir cevap değil, gerçek mutluluk. Cooper yapamadı. Emery Reed ona bu dört kelimeyi söylediğinde ona cevap veremedi.

 

Cooper bulunduğu yerde mutlu görünüyor ama değil. Maceraya can atıyor ve kuzeybatıya gitmek için Alabama’dan ayrılmayı hayal ediyor. Emery, ne kadar garip görünse de, onu gezdirmeyi teklif ettiğinde kabul eder. Risk alma ve biraz yaşama zamanı.

 

“Hayatın güvenli olması gerekmiyor,” diye ekledi gülerek. “Öyle olsaydı, ona yaşamak demezlerdi. Buna sadece mevcut derlerdi. Ve yeterince uzun süredir varsın bebeğim. Yaşama zamanı.”

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.