Ölülerin Fısıltısı - Simon Beckett - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölülerin Fısıltısı –  Simon Beckett

Ölülerin Fısıltısı – Simon Beckett

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 19th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 344
Yazar: Simon Beckett

2.014 Kişi Tarafından Görüldü

Ölülerin Fısıltısı ‘nı siz de duyacaksınız…

Adli antropolog Dr. David Hunter, “ceset çiftliği” olarak anılan bir araştırma merkezinde çalışmakiçin ABD’ye gittiğinde, kendisini bekleyen kâbustan habersizdir.

Uzmanlarla aynı konuya “merak salan” takıntılı bir katil, kendi dehşet verici deneylerini yapmak için kurban aramaktadır.


Tennessee’de çürümeye yüz tutmuş cesetler keşfedildikçe, Dr. Hunter da “gerçek vakalar” üzerindeçalışmak zorunda kalır.


Korkunç cinayetler, tüyler ürperten ayrıntılar…

Tennessee’nin yaz sıcağında David Hunter, ıssız Puslu Dağ’daki bir kulübede işlenmiş cinayeti incelemesi için çağrılmıştı. Karşısındaki sahne hem dehşet verici hem de tuhaftı.

Ceset masaya bantla yapıştırılmıştı. Yaralardan, en ufak delillere kadar her şey adli tıp uzmanlarının yöntemlerini boşa çıkaracak şekildeydi. Çok geçmeden Hunter bir seri katille karşı karşıya olduğunu ve bu kişinin adli tıp hakkında birçok şey bildiğini anlamıştı. Ancak katil, Hunter’ı kandırmaya devam ediyordu.

Cesetleri tuzak kurmak için kullanıyor, bir ceset bulunduktan sonra yerine yenisini yerleştiriyordu. Fakat çok geçmeden katil gözlerini David Hunter’a dikecekti…

“Beckett gerilimi iyice artırıyor. Sonuna kadar da kopacak kadar gerilmişken sizi hiç beklemeyeceğiniz bir yerden yakalıyor. Ölülerin Fısıltısı, Beckett’ın polisiye türünde ön sıralarda olması gerektiğini bir kez daha kanıtlıyor.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.