Jane Doe - Victoria Helen Stone - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Jane Doe – Victoria Helen Stone

Jane Doe – Victoria Helen Stone

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 294
Yazar: Victoria Helen Stone

816 Kişi Tarafından Görüldü

İNSANI OLDUĞU KİŞİ YAPAN DERİNDEKİ KONULARDI

 

Jane’in hayatı, çalıştığı sigorta şirketindeki yeni işi kadar sıradan görünmektedir. Her sabah çiçek desenli elbiseleriyle işe gelir, düşük pozisyondaki görevlerini dürüstçe yerine getirir ve herkese karşı oldukça kibardır.

 

Jane, kısa süre içinde kendisi gibi kadınlardan hoşlanan iş arkadaşı Steven Hepsworth için mükemmel bir hedef haline gelir; çünkü o güzel, uysal, güvensiz ve bir erkeğe boyun eğmeye istekli gibidir.

 

Sorun şu ki, hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Jane Doe adlı bu kızın gerçekte kim olduğu ve ne istediği hakkında kimsenin bir fikri yoktur. Onun tek isteği üzeri örtülen kötülükleri ortaya çıkarmak ve intikam almaktır.

 

“İntikam bu büyüleyici gerilimi yönlendiriyor…

 

Özet

 

Tek bir amacı olan ikili bir hayat: intikam.

 

Jane’in bir Midwest sigorta şirketindeki günleri son derece sıradandır. İyi uyum sağlıyor, çiçek desenli elbiselerinde genellikle güzel ve düşük seviyeli işinde ekstra verimli. Kimsenin Jane’in gerçekte kim olduğu hakkında bir fikri yok. En azından Steven. Ama sade Jane bir şeyler saklıyor. Ve Steven onun içindeki en kötüyü ortaya çıkarıyor.

 

Jane’i doğrudan kalbine gitmekten hiçbir şey alıkoyamaz: Steven’ın yatağına baştan çıkarılmasına, kariyerine ve ailesine gizlice girmesine ve onun tüm kirli sırlarını ifşa etmesine izin vermesi. Jane’in Steven için önemli olan her şeyi ortaya çıkarma zamanı geldi. Böylece hepsini elinden alabilir.

 

Tıpkı ona yaptığı gibi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.