Hızlı Kız - Sarah Tomlinson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hızlı Kız – Sarah Tomlinson

Hızlı Kız – Sarah Tomlinson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ağustos 22nd, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 280
Yazar: Sarah Tomlinson

1.515 Kişi Tarafından Görüldü

O doğuştan hızlıydı…

Suzy Favor Hamilton, çocukluk ve gençlik dönemi boyunca hiçbir yarışı kaybetmedi. Kusursuz bir vücuda, baştan çıkarıcı bir güzelliğe ve inanılmaz bir azme sahipti.

Onun için hayatın tek anlamı kazanmaktı. Dünya şampiyonaları ve olimpiyatlara kadar uzanan kariyeri boyunca otoriteler ve sporseverler tarafından her zaman takdir edilen müthiş bir koşucu oldu.

Kolejde tanıştığı ve kısa zaman içinde birbirlerine âşık olarak evlendikleri Mark’la mutlu bir evlilikleri, dünya tatlısı bir kızları, tatmin edici bir kazancı olan kendilerine ait bir işleri, harika bir evleri, anlayışlı bir aileleri ve konforlu, mutlu bir yaşamları vardı. Ancak bunların hiçbiri artık Suzy’yi tatmin etmez olmuştu ve aradığı şeyi bir Las Vegas gezisi sırasında buldu.

Bu günahlar şehrinde aslında olmak istediği kişinin ne olduğunu keşfetmişti: O seks için yaratılmıştı ve bu dürtüsünü tatmin etmenin en kolay yolu da eskortluk yapmaktı.

Bu keşfinin ardından çifte bir hayat yaşamaya başladı: Wisconsin’de mazbut ev kadını Suzy, Las Vegas’ta ateşli fahişe Kelly…

“Hızlı Kız”, içindeki iblisle tek başına mücadele eden ve huzuru bulmak için tüm hayatını feda eden bir kadının şok edici ve ilham verici gerçek hikâyesidir…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.