Beni Hayal Etmeyi Bırak - Tara Sivec - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beni Hayal Etmeyi Bırak  – Tara Sivec

Beni Hayal Etmeyi Bırak – Tara Sivec

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 275
Yazar: Tara Sivec

1.835 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Cadılar Bayramı sezonu daha yaklaşıyor! Her zamanki gibi, lütfen Vine Street’ten Cinnamon Way’e seyahat eden film hayranlarına dikkat edin.

 

Favori bar sahibi Ford Prescott, Yılda bir şehre geri dönüyordu ve bu, Harvest Grove’daki altıncı Ekim ayı olmuştu! Onu Wicked Pub ve Grub’ta gördüğünüzde sıcak bir şekilde karşıladığınızdan emin olmalıyız. Bekar bayanlar – bu yıl zavallı adamı bu kadar çok unlu mamulle boğmamaya çalışın.

 

Sidney Tanner, Ekim Arifesinde gece yarısına geri sayım başlamadan önce, sakinlerin Kopmuş Başlı Sulu Meyvelerinin bir alana bir bedava verileceğini bilmelerini istiyor. O gece bir noktada hapiste olması muhtemel olduğundan, lütfen ona dileklerinizi mesaj ile atın.

 

Hâlâ şehirdeki çeşitli etkinlikler için gönüllüler aranıyor: *Görev’de balkabağı oyma gecesi düzenleyecek biri. * The Babysitter’s Last Halloween’in yıllık gösterimi için fazladan, kanlı bir amigo . Kostüm verilecektir. *Bu ay Tanner kızlarına göz kulak olacak cesur bir ruh.

 

Ford’un sonuncusu için gönüllü olacağını varsayıyoruz, çünkü o ve Sidney şehirdeyken her zaman birlikte oluyorlar. Küçük bir yarasa bana bu Ekim ayının en iyi arkadaşlarının bu yıl kasabayı kızıştıracağını söylüyor.

 

kemerlerinizi bağlayın, Harvest Grove! Umarız saat 31 Ekim’de gece yarısını vurduğunda, sevgili Sidney’imiz bir daha hayalet olmaz…

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.