Babasının Küçük Kızı - William Malmborg - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Babasının Küçük Kızı – William Malmborg

Babasının Küçük Kızı – William Malmborg

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 315
Yazar: William Malmborg

428 Kişi Tarafından Görüldü

Bir seri katilin genç kızı olmak eğlencelidir – mezar kazmak dışında. Neyse ki Misty’nin ona yardım etmesi için Bitsy var. Ayrıca babası, Bitsy’yi memnun etmek için kitaplar, video oyunları ve yeni kıyafetler gibi şeyleri çevrimiçi sipariş etmek için kullandığı hediye kartlarıyla ona ödeme yapıyor, bu yüzden gerçekten şikayet edemiyor. Şimdi babası ona araba kullanmayı öğretseydi, hayat mükemmel olurdu.

 

Kasırgalar Ramsey’nin tutkusudur, ancak bir kovalamaca sırasında kasırgaya çok yaklaştığında, yaklaşımını yeniden düşünmesi gerekebilir. Ayrıca yeni bir arabaya ihtiyacı olacak. Ve bir de kız kardeşiyle birlikte fırtınadan sonra ortalıkta dolaşırken buldukları kız meselesi var.

 

Katie’nin hayattaki amacı bir FBI ajanı olmaktır, ancak şu anda Illinois, Smallwood adlı küçük bir kasabada polis memuru olarak çalışmak zorunda kalmıştır. Bu sessiz bir iş. En azından kasırgalar kasabanın bir bölümünü yerle bir edene kadar öyleydi. Buna ek olarak, iki fırtına avcısı, etrafta dolaşan Bitsy adında bir kız buldu.

 

Bir şey yüzünden travma geçirmiş görünüyor. Fırtına?

 

Ya da fırtınanın onu kurtardığı durum?

 

Söylemesi zor. Açık olan bir şey var ki, Misty adlı birinin iyiliği konusunda çok endişeli.

 

Az biliyorlardı, fırtına sadece başlangıçtı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.