Alcatraz Köyü Kütüphanecilere Karşı 2-Katibin Kemikleri - Brandon Sanderson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Alcatraz Köyü Kütüphanecilere Karşı 2-Katibin Kemikleri – Brandon Sanderson

Alcatraz Köyü Kütüphanecilere Karşı 2-Katibin Kemikleri – Brandon Sanderson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Temmuz 22nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 228
Yazar: Brandon Sanderson

1.070 Kişi Tarafından Görüldü

Alcatraz Köyü Kütüphanecilere Karşı 2 -“Sanderson’ın gençler ve her zaman genç kalanlar için kaleme aldığı bu orijinal ve çılgın roman, Artemis Fowl ve Talihsiz Serüvenler Dizisi’ni anımsatıyor. İçinde barındırdığı mizah öğeleri gençleri gülmekten kırıp geçirecek ve yetişkinler de bu komik kitabın sayfaları arasında kendileri için bırakılmış zekice göndermeler bulacaklar…

Şeytani bir zekânın ürünü olan son sayfayı çevirdiğinizde, kendinizi bu yetenekli yazarın kaleminden çıkan başka şeyleri okumayı isterken bulacaksınız.”

VOYA Dergisi

Alcatraz Smedry yeni bir macera ile geri döndü!

Kötü Kütüphanecilerin dünyayı ele geçirmesine mani olmak için çabalamaya devam eden Alcatraz, özgürlük savaşçılarından meydana gelen ekibiyle birlikte Büyükbaba Smedry’nin izini sürüp mistik İskenderiye Kütüphanesi’ne gidiyor.

Suskun Diyarlar’da yaşayanlar – yani hayatını Kütüphanecilerin kontrolündeki Kanada, Avrupa ve Amerika’da sürdürenler – İskenderiye Kütüphanesi’nin uzun zaman önce yok olduğunu sanıyor.

Oysa Özgür Krallıkların sakinleri gerçeğin farkında ve kütüphanenin varlığını sürdürdüğünü, hatta bütün gezegenin en tehlikeli yerlerinden biri olduğunu biliyorlar.

Acaba Alcatraz ve arkadaşları ruh çalan kütüphanecilerin elinden kurtulmayı başarabilecek mi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.