Adı Aşk Olmalı - Rachel Gibson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Adı Aşk Olmalı – Rachel Gibson

Adı Aşk Olmalı – Rachel Gibson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2013
Eklenme: Ocak 19th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 288
Yazar: Rachel Gibson

2.382 Kişi Tarafından Görüldü

Adı Aşk Olmalı, Joe Shanahan, dedektiflik günlerine geri dönebilmek için teşkilatın gözüne girmelidir.

O günlerde gerçekleşen büyük bir soygun, ona istediği fırsatı verir. Suçluyu yakalayarak eski günlerine geri dönmeye kararlı olan Joe, baş şüpheli olarak görülen Gabrielle Breedlove’ı takip etmeye başlar. Sonrasında işler karışır. Çünkü Gabrielle takip edildiğini anlamıştır.

Joe ise herkesin konuşmaya başladığı bu hırsızlık olayındaki suçluyu bulmaya kararlıdır. Üstelik planı da hazırdır.

Joe’nun hesaba katmadığı bir tek şey vardır: Aşk.

‘Heyecanlı, sıcak ve romantik.’
-Susan Andersen

Rachel Gibson Kimdir.

New York Times’ın en çok satan yazarı ilk kitap olan Rachel Gibson’ın yayınlanmasıyla okuyucular çağdaş romantizmin en yeni seslerinden birini keşfettiler.

Rachel’ın romanları çok sayıda ödül kazandı ve incelemeler kitaplarına seksi, sinirli, eğlenceli adını verdi. Rachel bugüne kadar on altı romanın ve iki kısa öykünün yazarıdır.

Rachel Gibson, Amerikan Edebiyatı, Aşk Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Adı Aşk Olmalı, Aşk Ateşi, Aşk Her Yerde, Aşk Seni Bulursa, Aşk Yeniden, Aşktan Kareler olarak sayılabilir.

Rachel Gibson kitapları; Martı Yayınları, Nemesis Kitap, Nemesis Kitap – Kampanya aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Rachel Gibson tarafından yazılan son kitap “Aşktan Kareler (Özel Seri)”, Martı Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.