Sensiz Asla - Linda Francis Lee - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sensiz Asla – Linda Francis Lee

Sensiz Asla – Linda Francis Lee

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Mayıs 8th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 334
Yazar: Linda Francis Lee

583 Kişi Tarafından Görüldü

Rachel Gibson ve Susan Elizabeth Phillips’in okuyucularını kesinlikle memnun edecek bu büyüleyici çağdaş romantizmde, küçük bir kasabanın çiçeği, aşk oyununda utangaç olmanın sizi hiçbir yere götürmediğini öğreniyor.

 

Büyük yıldız Jesse Chapman büyüdüğü yere döndüğünde Kate Bloomp;un düzenli hayatı birden altüst olur. Onu bir kez daha görmek çocukluk hayallerini yeniden körüklemiştir. Ama o artık küçük bir kız değildir; ve bu cehennemden gelen zamparaya ne kadar seksi olabileceğini göstermeye hazırdır.

 

Meraklı bir muhabir geçmişini araştırmaya başlayınca Jesse Chapman rahat bir nefes almak üzere eski yaşadığı yere döner.  Dikkatini dağıtacak her şeyden uzak durmaya yeminlidir, ancak küçük Kate-yi gördüğünde işler değişir. Yıllar evvel tanıdığı kız birden ateşli bir kadın oluvermiştir.

 

Erkeklerin başını döndürebilecek efsanevi kadınlardan bile daha fazla hem de.

 

Özet

 

Onu tekrar görmek Kate’e çocukluğunda ona Teksas büyüklüğünde bir aşık olmasının nedenlerini hatırlatıyor. Ama o artık küçük bir kız değil. . .

 

İhtiyacı olan son şey dikkatinin dağılmasıdır ama küçük Katie’sini gördüğünde elde ettiği şey tam da budur. Aniden komşu kızı ateşli ve seksi hale gelir; üstelik bu efsanevi kadın erkeğinin bile kaldıramayacağı kadar fazlası.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.