Zodyak (Zodiac Serisi 1.Kitap) - Romina Russell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zodyak (Zodiac Serisi 1.Kitap) – Romina Russell

Zodyak (Zodiac Serisi 1.Kitap) – Romina Russell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2016
Eklenme: Kasım 29th, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 400
Yazar: Romina Russell,

2.245 Kişi Tarafından Görüldü

Yarınlar Adına Bugünlerin Harcandığı Bir Evrende, Umut En Güçlü Silahtır

Yengeç Hanesi’ne mensup on altı yaşındaki Rhoma Grace yıldızları alışılmışın dışında bir yöntemle okumakta, matematiksel hesaplar yerine sadece onlara bakarak hikâyelerini görmektedir.

Yengeç’in ayındaki bir felaket okyanus dünyasının dengesini bozup çok sevilen Yengeç Koruyucusu da dahil birçok kişinin ölümüne neden olduğundaysa Rho’nun hayatı tamamen değişir: Hanesinin yeni lideri seçilmiştir. Evini seven ve halkını korumak için her şeyi yapmayı aklına koyan genç kız bu görevi kabul eder.

Ancak kötü şans onun gezegeniyle sınırlı kalmaz. Haneler bir bir yıkıma uğramaya başlayınca Rho, Zodyak mitlerindeki on üçüncü koruyucu, sürgün edilmiş Ochus’un intikam için döndüğünden şüphelenmeye başlar. Rho, Terazi Hanesi’nden Hysan Dax ve Yengeç Muhafızları’ndan Mathias’la birlikte galaksiyi aşıp diğer koruyucuları uyarmak için yola çıkar. Peki bu tecrübesiz genç kıza kim inanacaktır? Üstelik farklılıkların bu kadar keskin olduğu bir galakside Rho güvenebileceği insanları nasıl seçecektir?

“Bilimkurguda yeni bir soluk.”
-Kirkus Reviews-

“Russell’ın ilk romanı bilimin mutlak doğrularına ve inanç özgürlüğüne eşit derecede değer veren bir toplumu anlatıyor. Hem fantazya hem de bilimkurgu tutkunlarına hitap edecek Zodyak’ın sürükleyici dünyasının hayranları, bunun serinin ilk kitabı olmasına çok sevinecek.”
-Booklist-

“Muhteşem karakterleri, büyüleyici mitolojisi ve şaşırtıcı hikâyesiyle Zodyak mutlaka okunmalı. Hayran kaldım!”
-Morgan Rhodes, New York Times çoksatan yazarı-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.