Zıt Kutuplar - Kathryn Freeman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zıt Kutuplar – Kathryn Freeman

Zıt Kutuplar – Kathryn Freeman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 13th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 407
Yazar: Kathryn Freeman

2.464 Kişi Tarafından Görüldü

Sınıf ayrılığı gibisi yoktur, ta ki ayrı taraflarda olana kadar.
Brianna Worthington güzelliğe, ayrıcalığa ve oldukça dolgun bir banka hesabına sahiptir.

Şahit olduğu en büyük zorluklar da televizyonda gördükleri ile sınırlıdır. Yine de, annesinin hayır kuruluşu olan Medic SOS’in, Güney Amerika’daki kasırga sonrası problemlerle nasıl ilgilendiğini görmesi için davet edildiğinde, kabul eder ve kendisi bile bu kabul edişe şaşırır. 


Başhekim Mitch McBride’ın ise ihtiyacı olan son şey, patronun kızının işlere burnunu sokmasıdır. Şehrin diğer tarafından olan ve tüm hayatını uçlarda yaşayan adam, güzel bir yüz uğruna işini kaybetme riskini alacak değildir. 
Zıt kutuplar birleşir, ateşle barut yan yana gelir, peki Brianna ve Mitch aralarında bir köprü oluşturabilecek midir?

Erkeklerime. Annelerinin romantik kitaplar yazmak istemek gibi garip isteklerine katlanan oğullarıma. Ve işi bırakıp yazmak istediğimde çok da yüksek sesle gülmeyen kocama. Bana,

“Kim tutar seni, ”

demişti. Bu kitap sîzlerin suçu!

I BÖLÜMDEN

Balo salonu göz kamaştırıcıydı. Caz grubu çalıyor, elmaslar parıldıyordu. Garsonlar ortalıkta dolanarak gümüş tepsilerde kanepeler ve en iyi şampanyaları taşıyordu.

Özel dikim smokinlerinin içindeki varlıklı adamlar, göz sulandıracak kadar pahalı ipek elbiselerin içindeki çekici kadınlarla dans ediyordu. On dokuzuncu yüzyıldan bir sahneye oldukça benziyordu; zengin koca avlamak için en iyi halleriyle yola çıkan kadınların olduğu zamanlara yani.

İki yüzyıl sonra dahi pek az şey değişmiş gibi görünüyordu; yapmacık gülümseler bir çizgi azalmış, arsız flörtlerse bir tık artmıştı. Brianna öyle sıkılmıştı ki çığlık atmak istiyordu.

Bir cumartesi gecesini daha bu şımartılmış aylak zenginler eşliğinde geçirmek istemiyordu. Ne gittikçe sıkıcılaşmaya başlayan adamlarla ne de para harcamak ve güzel görünmek dışında bir şeyi umursamayan kadınlarla.

En büyük korkularından biri ise hızlıca onlardan birine dönüşüyor olmasıydı. Siyah smokin ve canlı renkteki tasarımcı işi elbiseler denizi içinde Brianna, M elanie’yi gördü.

Bakışları buluştuğunda gülümsedi. Melanie okuldayken en iyi arkadaşı olmuştu; şimdi de en yakın arkadaşıydı. Onun da ne yapacağını bilmediği çok fazla parası vardı. Yıllarca arkadaş olmaktan doğan anlayışla, aynı anda çıkışa doğru yöneldiler.

Pdf indiremiyenler url ye aşağıdaki bilgileri yapıştır ENTER tuşuna bas pdf açılacaktır.

https://docviewer.yandex.com.tr/view/774753266/?*=uneNVaZ2WCrghas3UTcDC9BxxWR7InVybCI6InlhLWRpc2s6Ly8vZGlzay9LYXRocnluIEZyZWVtYW4gLSBaxLF0IEt1dHVwbGFyLnBkZiIsInRpdGxlIjoiS2F0aHJ5biBGcmVlbWFuIC0gWsSxdCBLdXR1cGxhci5wZGYiLCJub2lmcmFtZSI6ZmFsc2UsInVpZCI6Ijc3NDc1MzI2NiIsInRzIjoxNTYwNDU1MjYyMzk1LCJ5dSI6IjM4OTI0NDIxNTU5NzYzNzU0In0%3D

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.