Yüzü Olmayan Adam - Sinem İşler - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüzü Olmayan Adam – Sinem İşler

Yüzü Olmayan Adam – Sinem İşler

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Kasım 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 471
Yazar: Sinem İşler

885 Kişi Tarafından Görüldü

Gerçekleşen rüyaların yanı sıra insanların auralarına bakarak duygularını hisseden Duru, farklı yaratılışı yüzünden kendisine küçük bir dünya kurmak zorunda kalır.

 

Bütün iyi niyetine rağmen çevresinin anlam veremediği davranışlarından dolayı, dışlanmasının yanında delirdiğini düşünecekleri için gerçek doğasını herkesten saklaması gerekir. Resim çalışmaları, kendisini her türlü kötülükten koruyan iç sesi ve ortak iş yaptığı arkadaşı Merve dışında, geceleri astral düzlemde yaşadığı sessiz bir hayata mahkûmdur.

 

Tek tesellisi, rüyalarında hayat bulan ona keza bir kere bile yüzünü göremediği için Yüzü Olmayan Adam adını taktığı kişidir. Bir gün birleşeceklerini söyleyen bu adam ile gece buluşmaları sıklaştıkça, sakin hayatı karmakarışık bir hal alır.

 

İç sesi sayesinde kendisi kurtulduğu halde önleyemediği bir cinayet, rüyalarında şahitlik ettiği suç dünyasının gerçekleri ile gizli kapaklı polislere bilgi vermeye girişince hem rahatlar hem de hayatı tehlikeye girer. Bir tarafta rahatlayan vicdanı, diğer yanda peşine düşen emniyet mensuplarından kaçma zorunluluğu ile bir açmazın ortasında kalır.

 

Özet

 

““Emek vermeden hiçbir şey vücut bulmaz, mevcut da olamaz. Aynı sıkıntı çekmeden, olgun bir insan olunamayacağı gibi…

Varlığın, yaptıklarının karşılığıdır burası, ne fazlası ne de eksiği… Dünyadaki görevin yeni başlıyor Duru, dolayısıyla buradaki de… Senin cenneti oluşturmakta ki görevin çevreni temizlemektir. Göründüğünün aksine çok meşakkatli ve zorlu bir iştir. Merak etme yalnız değilsin, şu kayıkta gördüğün adam senin geleceğin. Buradaki görevi suyu temizlemek, zamanı geldiğinde birbirinize destek olmak için birleşeceksiniz…””

 

“Ama rüyandaki yaşlı adam zamanı gelince birleşeceksiniz demiş. Duru, bu adam senin ilerideki eşin olmasın?”

 

“Orası öyle, yine de sonuçta rüya… Gerçekleşen rüyalar görüyorum, insanların duygularını hissettiğim için aralarında rahatsız oluyor, o yüzden astral düzlemde geziyorum. Konu benim iyi veya kötü olmamla alakalı değil, farklıyım. İnsanlar anlam veremedikleri, somut olmayan şeylerden çekiniyor en kötüsü de dışlıyor.

Deli olduğumu düşünmesinler diye herkesten kendimi sakınmak zorundayım. Ne olduğumu öğrendiklerinde verecekleri tepkilerden korkuyorum. Benimle yakınlaştıktan kısa süre sonra mantıksız buldukları davranışlarıma şüpheyle bakacaklarını biliyorum.

Hiç kimse benimle birlikte olmak istemez, dedim ya sonuçta rüya…”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.