Yüzleşme (Fairfax 2) - Calia Read - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüzleşme (Fairfax 2) – Calia Read

Yüzleşme (Fairfax 2) – Calia Read

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2016
Eklenme: Mayıs 17th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 408
Yazar: Calia Read

1.973 Kişi Tarafından Görüldü

Nefesini tut ve ona kadar say. Az sonra sona erecek, sonra tekrar başlayacak… Bu sözleri kendi kendime ne kadar tekrar edersem edeyim, gözlerimi açtığımda kendimi yine akıl hastanesinin duvarları arasında kapana kısılmış buluyorum.

Adımın Victoria olduğunu söylüyorlar. Yirmi yedi yaşında olduğumu ve altı aydan fazla bir süredir bu akıl hastanesinde olduğumu söylüyorlar.

Kocamın öldüğünü söylüyorlar. Ama kocam her gün beni ziyaret ediyor. Onlar istediklerini söylesinler, geçmişin düğümlerini çözüp gerçeği ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

“Tahmin edilemez, elden bırakılması zor ve tek kelimeyle harika.” 
-Katy Evans, New York Times çoksatan yazarı-

“Calia Read’in, kitaplarında yaşadığımı hissettirmek gibi bir yeteneği var. Yüzleşme, beni anında kendine çeken ve bitirdiğimde beni Fairfax’in derinliklerinde bırakan akılda kalıcı bir hikâye.

Kitapların üzerimde böylesine bir etki bırakmasına bayılıyorum.” 
-Willow Aster, Gerçek Aşk Hikâyesi’nin USA 

GİRİŞ

Ekim 2 0 1 4 Aşk çok sayıda sır barındırır. Nasıl çarpacağı. Ne zaman aldıracağı. Nerede karşımıza çıkacağı. Ne zaman etkisi altına gireceğimizden bihaber dünyada dolanıp duran bizler, onun yuncaklarıyız.


Bu konuda plan yapmaya kalkışmayın. İster mücadele edin, isterseniz kendi arzunuzla gidin aşk sizi sarıp sarmalayacaktır ve bu olduğunda bir daha asla özgür olamayacaksınız. Tepemde yavaş yavaş dönüp duran vantilatöre baktım.İşe gitmek için hazırlanma vakti gelmişti. Bunu biliyordum. Ama zihnim anılara yolculuk yapmak istiyordu. Geçmişin beni yutmasına izin vermedim ve başımı çevirirdim ama bu aptalca bir hataydı, çünkü yatakta yalnız olmama rağmen karımın görüntüsünü gördüm.Sakin sakin uyuyordu. Örtü omuzlarına kadar çekilmişti.Kirpiklerinin uçları yanağının üst kısmına değiyordu.Elinin biri alnında duruyordu. Diğeri ise yatağın kenarından sarkıyordu.Victoria’yla tanıştığım anda hapı yuttuğumu bilmem gerekirdi. Dikkatli olmalıydım. Ensemde bir esinti hissetmiştim ve bütün tenim ürpermişti. Ama önemsemedim. Oysa hissetmiştim.


Çok yoğun hissetmiştim. Bizim aşkımızın gerçek olmadığını öyleyebilirsiniz. Victoria’yla ilgili her şey gizemli ama aldatıcıydı. Gülümsemesi hayallerin dile gelmesi gibiydi; dudakları güzel
bir şeyler olacağını vaat ediyordu. Bir avucunda sırlarını,diğerinde hayallerini taşıyordu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.