Yüz Okuma Sanatı - Rehman Sana - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüz Okuma Sanatı – Rehman Sana

Yüz Okuma Sanatı – Rehman Sana

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 188
Yazar: Rehman Sana

1.645 Kişi Tarafından Görüldü

Makul bir başlangıç ​​planına bağlı kalınacaksa, uzay aracının mümkün olan en yüksek güvenliğine göre hazırlanmış, doğası gereği katı onay kriterlerinin gerekliliklerini karşılamak için teknik gereksinimler genellikle yeterince hızlı bir şekilde ele alınamaz.

Bu durumlarda, uçuşları zamanında onaylayabilmek için güvenlik kriterleri – genellikle mantıksal sahte argümanlarla – ustaca değiştirilir. Bu da, mekiğin nispeten güvenli olmayan işaretler altında uçtuğu ve arıza olasılığının yaklaşık yüzde bir aralığında olduğu anlamına gelir (daha kesin bilgi sağlamak zordur).

Buna karşılık resmi yönetim, kaza olasılığını bin kat daha düşük görüyormuş gibi yapıyor. Bu duruşun arkasında, bir yandan, fon tahsisini güvence altına almaya devam etmek için hükümeti NASA’nın mükemmelliği ve başarısı konusunda ikna etme girişimi var.

Her halükarda, bu iletişim güçlükleri, sıradan insanları bu tehlikeli makinelerde uçmaya teşvik etmenin en talihsizi de dahil olmak üzere korkunç sonuçlara yol açar, sanki şimdi sıradan bir uçakla aynı güvenlik seviyesini sunuyorlar. Astronotlar, test pilotları gibi, risklerinin farkında olmalı ve cesaretlerine hayranız.

NASA’daki sorumluların her iki ayağının da yere basmasını ve teknik kusurlar ve zayıflıklar hakkında aktif olarak onları düzeltmeye çalışacak kadar bilgi sahibi olmasını sağlayan önerilere ihtiyacımız var.

Uzayı keşfetmenin diğer yöntemleriyle kıyaslamak için mekiğin maliyet ve faydaları hakkında bir gerçeklik duygusuna sahip olmanız gerekir. Ve sözleşmelere girerken ve herhangi bir projenin maliyetlerini ve zorluklarını tahmin ederken gerçekçi olmaları gerekir. Sadece gerçekçi uçuş planları hazırlanmalıdır – makul bir takip edilme şansı olan planlar. Hükümet bu şartlar altında NASA’yı desteklemek istemiyorsa bu değiştirilemez.

NASA, destek beklediği vatandaşlara, kısıtlı kaynaklarının kullanımı konusunda bu vatandaşların en mantıklı kararları verebilmeleri için açıklık, dürüstlük ve kapsamlı bilgi borçludur.

Başarılı bir teknik, bir gerçeklik duygusunun reklamdan önce geldiğini varsayar, çünkü doğa aldatılamaz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.