Yuvana Hoş Geldin - Debbie Macomber - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber

Yuvana Hoş Geldin – Debbie Macomber

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 304
Yazar: Debbie Macomber

16.650 Kişi Tarafından Görüldü

Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve satış rekorları kıran New York Times çok satan yazarı Debbie Macomber, yürekleri ısıtacak yepyeni bir seriyle karşınızda!

Üç kız kardeş Cassie, Karen ve Nichole çocukken birbirlerine çok yakındır… ta ki vahim bir olay onları ayırana kadar. Liseden sonra Cassie, evlenmek için üniversite bursunu elinin tersiyle itip evden kaçarak anne babasının kalbini kırar. Cassie’nin babasının gözdesi olması, her şeyi daha da kötü hale getirir.

Cassie şimdi otuz bir yaşındadır ve kızıyla Seattle’da yaşamaktadır. Tek isteği, geçmişi geride bırakmaktır. Kâbus gibi bir evlilikten sonra kendi ayaklarının üstünde durmayı başarır ve zor da olsa hayatını düzene koyar. Ancak ne kadar çabalasa da kız kardeşleri onunla barışmak istemez.

“Cesur duruşuna rağmen, Cassie ailesi tarafından terk edilmesine incinmiş ve kızmıştı. Duke’le yaşadığı yıllarda, onu terk edecek cesareti bulduğu zaman ailesine güvenebileceği umuduna tutunmuştu. Bu hayali boşa çıkmıştı. Aptallık etmişti ve ailesinin gözünde yaptıkları affedilmezdi. Cassie iki yıldır Washington eyaletinde yaşıyordu ve iki kız kardeşinden biri ilk kez kendisiyle temas kuruyordu.

Mektup parmaklarını yakacak kadar sıcakmış gibi geliyordu. Cassie uzun zamandır bu ânı bekliyordu. Duke’le kaçtığında on sekiz yaşında ve hamileydi. Şimdi otuz bir yaşındaydı ve Cassie yaşının ötesinde olgunlaşmıştı.”

Ne var ki Cassie bir gün Karen’dan bir mektup alır ve bunun aralarında yeniden bağ kurulması için bir şans olduğuna inanır. Zamanla affetmenin gücünün ve yeni başlangıçların pek çok ihtimali beraberinde getirdiğini fark edecektir.

Debbie Macomber kimdir

Debbie Macomber 2 Ekim 1948 yılında Washington’da dünyaya gelmiştir. Yazarın kitapları 140 milyondan fazla kopya satarak günümüzün en popüler yazarları arasında yer almıştır.

Tecrübelerinden ve gözlemlerinden yola çıkarak yarattığı karakterleri dünya çapında sevilmiştir. Yazar keyifli ve eğlenceli hikayeler yazmaktadır. Her kitabı ile aynı popülerliği sağlayan Macomber çok satanlar listelerinin daimi yazarlarından biridir.

Debbie Macomber ilk kitabı ile yüksek bir okuyucu kitlesi yaratmayı başarmıştır. Rita Ödüllerinde En iyi Roman ödülünü kazanmıştır. Quill Ödüllerinde ise Okuyucunun Seçtiği Roman alanında birinci olarak bir ilke imza atmıştır. 

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 304

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2019

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.