Yurtsuz - Müjde Aklanoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yurtsuz – Müjde Aklanoğlu

Yurtsuz – Müjde Aklanoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 499
Yazar: Müjde Aklanoğlu

2.566 Kişi Tarafından Görüldü

Ardından ağıt yaktığım aşk; şimdi başka dudaklara göçebe…

 

Zalimliğe, kalleşliğe, kötülüğe ve cehalete en yaralı haliyle bile yumruk vurdu, suskunluğu sabrıyla savaş halindeyken inatla ölüme kafa tuttu.

 

Kimine göre gül, kimine göre diken olup kök salarken Türkiye’ye, hiç ummadığı anda masumiyeti aşka, geleceği acıya sürgün oldu.

 

Yaşamak için bir nedene ihtiyaç yoktu, içine çektiği hava, yüzüne vuran güneş, kirpiklerini kurulayan rüzgar ona ölmediğini hissettiriyordu.

 

Yana yana küle dönmüş Anka Kuşu, her gece acılarından yeniden doğdu.

 

Özet

 

Mutlu bir ailesi olan 12 yaşında bir kız çocuğuydu Arap güzeli Kevser.Ta ki o gün gelene kadar.

 

Dilini bilmediği kişiler tarafından çocukluğu ağır yara aldı.Bu yara Kevser’e hayatında büyük bir iz bıraktı.Kevser o günden sonra Cemre oldu,toprağa,havaya,suya düştü.Tekrardan can buldu.Yıllar geçtikçe kendini bir kozaya hapsetti.Korktu,kaçtı,kendini gizledi.Emre ile tanışana dek.

 

Emre onun içindeki kelebeği uyandırdı.Lakin bilmediği çok şey vardı.Gün gelecek o kelebeğin kanatlarını kıracak, uçmasını engelleyecekti.Emre,Cemre’nin bilmediği yaralarının üstüne daha derin yaralar açtı.O yaraları gün be gün kanattı.

 

Cemre,oğlunun sayesinde yeniden hayata bağlandı.Tek düşüncesi aradığı kişiyi bulmaktı.Ama gelecek günler Cemre’yi daha da dipsiz bir kuyuya çekecekti.

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ  İNDİR █ ▇ ▆                ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.