Yüreğimin Yangını - Yasemin Yaman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüreğimin Yangını  –  Yasemin Yaman

Yüreğimin Yangını – Yasemin Yaman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 368
Yazar: Yasemin Yaman

4.591 Kişi Tarafından Görüldü

Yeşilin okyanusa karıştığı hayatlar!

İki köklü ailenin paylaşılamayan tek erkek torunu Vedat, yıllar sonra doğduğu topraklara polis olarak dönmüştü. Arkasında kendi hayatı hakkında planlar yapan iki yaşlı adam bırakarak!

Genç adam, annesinin tüm hatalarına rağmen kendisini kabul eden aileye minnet borçluydu. Ona göre asıl ailesi anne ve babasının ailesi değil, hiçbir kan bağının olmadığı ama aile sıcaklığını yaşadığı Aksoy ailesiydi.

Yıllar sonra döndüğü topraklarda kendisini bekleyen okyanus gözlere karşı hazırlıksız yakalanan genç adam, yüreğinin ne denli yanacağını bilmiyordu. Bildiği tek şey, okyanus gözlü ürkek ceylanı hayatının sonuna kadar yanında istediğiydi.

Gökçe, Arıkan ailesinin ayağı aksayan güzeller güzeli kızı! Gözünü hırs bürümüş gaddar bir annenin eziyetlerine karşılık ayakta kalmaya çalışan güzel yüreğinin yüzüne vurduğu ürkek bir ceylan. Hayatı, ailesine dâhil olan yengesi Melek ile değişir.

Yengesine karşılık erkek kardeşi Vedat ile evlenen ve genç adamın dedesinin hedefi olan okyanus gözlü kızın mutluluğa adım adım ilerleyişi!

Vedat’ın yeşillerinin Gökçe’nin okyanusuna karıştığı bir aşk! İki masum kalbin birleşmesi…

 

Yasemin Yaman Kimdir

 

1987 Trabzon Of ilçesi doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Orm. End. Müh. mezunu. Ortaokul zamanından beri deneme, şiir ve hikayeler yazdı.

Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Benim Küçük Gelinim, Göremediğim Sen, Kara Duvak, Sen Olmadan Asla ve son olarak Yüreğimin Yangını olarak sayılabilir.

Şuanda Parola Yayınlarında yazar. Hobileri yazmak, müzik dinlemek, basit çizimler yapmak ve manga okumak.

 

Kitapları

Benim Küçük Gelinim

Göremediğim Sen,

Sen Olmadan Asla,

Kara Duvak,

Hep Seni Bekledim

Yüreğimin Yangını

“Yüreğimin Yangını – Yasemin Yaman” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.