Yükseliş - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yükseliş  –  Stephen King

Yükseliş – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 116
Yazar: Stephen King

619 Kişi Tarafından Görüldü

Stephen King e ait 2018 yılında yayınlanan orjinal ismi Elevatıon (Yükseliş) romanından;

 

 

Efsanevi usta hikaye anlatıcısı Stephen King’den, gizemli rahatsızlığı küçük bir kasabayı bir araya getiren bir adam hakkında sürükleyici, olağanüstü ürkütücü ve dokunaklı bir hikaye köklü farklılıklara rağmen ortak bir zemin bulma hakkında güncel, iyimser bir hikaye.

 

Scott Carey farklı görünmese de sürekli kilo veriyor. Bir iki garip şey daha var. Ne kadar ağır olurlarsa olsunlar, kıyafetlerinin içinde ve dışında aynı ağırlıktadır.

 

Çoğunlukla başka birinin bilmesini istemiyor ve Doktor Bob Ellis’e güveniyor. King’in en ikonik hikayelerinin çoğunun geçtiği küçük Castle Rock kasabasında Scott, köpeği düzenli olarak işini Scott’ın bahçesine bırakan komşu lezbiyenlerle düşük dereceli bir tartışmaya giriyor.

 

Kadınlardan biri arkadaş canlısı; diğeri buz gibi soğuk. Her ikisi de yeni bir restoran açmaya çalışıyor, ancak Castle Rock halkı eşcinsel evli bir çiftin parçası olmak istemiyor ve mekanın başı dertte.

 

Scott sonunda kendisi de dahil karşılaştıkları önyargıları anladığında yardım etmeye çalışır. Muhtemel ittifaklar, yıllık yaya yarışı ve Scott’ın rahatsızlığının gizemi, kendilerinin ve başkalarının en kötüsüne düşkün insanların içindeki en iyiyi ortaya çıkarır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.