Yüce Lord: Kara Büyücüler - 6 (Kara Büyücü Serisi) - Trudi Canavan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yüce Lord: Kara Büyücüler – 6 (Kara Büyücü Serisi) – Trudi Canavan

Yüce Lord: Kara Büyücüler – 6 (Kara Büyücü Serisi) – Trudi Canavan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2007
Eklenme: Mayıs 24th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 298
Yazar: Trudi Canavan

1.761 Kişi Tarafından Görüldü

Yüce Lord Akkarin ve giderek artan müthiş büyü gücüyle, Akkarin’nin sırlarla dolu dünyasına tam bir kararlılık ve inançla dalan Sonea için, Sachaka’nın acımasız çorak topraklarında bir av ve avcı olacakları sürgün günleri başlar.

Sonea ağrıyan, gergin kaslarını esnetmek için eyerinde gerindi. Her gece ağrıyan yerlerine Şifa verse de ata bindikten kısa bir süre sonra tekrar canı yanmaya başlıyordu.

Lord Osen, Sonea’ya her gece kendisine Şifa vermeyi bırakırsa eyere alışacağını söylemişti; ama Sonea, yakında atsız kalacağından vücudunda nasırlar oluşturmayı gereksiz buluyordu. İçini çekip ilerideki dağlara baktı.

Dağlar, ufukta bir gün önce belirmişti. İlk başta gölgeli bir çizgi gibi görünürken zamanla büyümüş ve bu sabah güneş, yüksek zirvelerdeki çentikli kayalarla yer yer ağaçlarla kaplı yamaçları aydınlatmıştı.

Dağlar vahşi ve geçilmez görünüyordu ama grup; dağların eteklerindeki tepelere varmıştı ve Sonea, iki dağın arasından beyaz bir kurdele gibi ilerleyen geçidi görebiliyordu. Bu yolun sonunda bir yerlerde Hisar ve Sachaka girişi vardı. Yavaş yavaş değişen manzara Sonea’yı büyülemişti.

“Yüce Lord: Kara Büyücüler – 6 (Kara Büyücü Serisi) – Trudi Canavan” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.