Yırtıcı - Wilbur Smith - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yırtıcı – Wilbur Smith

Yırtıcı – Wilbur Smith

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 398
Yazar: Wilbur Smith

575 Kişi Tarafından Görüldü

Yırtıcı – Wilbur Smith ; AVI BAŞLAYIN. HECTOR CROSS, eski SAS subayı, özel güvenlik uzmanı, Karısı, kötü niyetli zalim bir adam tarafından çok erken öldürüldü. JOHNNY CONGO, psikopat, gaspçı, terörist, Hector’un karısını öldüren adam. Cross onun ölmesini istiyor.

ABD hükümeti de öyle. Congo, özgür dünyanın en güvenli hapishanesinde Death Row’da, idamına kadar gün sayıyor. İki haftası var. Dışarı çıkmak istiyor. Daha önce kaçtı ve tekrar yapabileceğini biliyor. Kongo ile yaptığı son morarma karşılaşmasının yaralarını hala yalayan Cross, geri döndü ve çalışmaya hazır. Kaba Atlantik’in ortasında petrol süpertankeri Bannock A duruyor.

Bölgedeki terör faaliyetleri paniği tetikledi ve onu korumak için güvenebilecekleri tek bir kişi var. Bir pasta olarak vaat edilen şey, çok daha fazlası olduğu ortaya çıkıyor, Cross’u duygusal ve fiziksel sınırlarını test edecek bir görev. Ancak SAS’ta ve özel güvenlikte geçen bir hayat, Cross’u acıya bağladı ve bir kez daha ateşe atılırken, avını tuzağa düşürene kadar durmayacak. Hector Cross, Predator’dur.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.