Yeni Çağın Çocukları (Çocuklarınızı Başarılı Kılacak Yöntemler) - Nur Eda Kasap - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yeni Çağın Çocukları (Çocuklarınızı Başarılı Kılacak Yöntemler) – Nur Eda Kasap

Yeni Çağın Çocukları (Çocuklarınızı Başarılı Kılacak Yöntemler) – Nur Eda Kasap

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2008
Eklenme: Temmuz 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 302
Yazar: Nur Eda Kasap

847 Kişi Tarafından Görüldü

Yeni bir çağdayız, bu nedenle geleneksel yöntemler artık çocuk yetiştirmek için yeterli değil. bu çağın çocukları, yani “yeni çağın çocukları” çok farklı. o nedenle Onlarla iletişim kurmak çok daha zor.

Çocuğunuzla etkili iletişim kurmanın ana yolu, onu ve kendimizi anlamaktır. kısaca, yeni çağın çocukları bize nasıl bir ebeveyn olduğumuzu, çocuklarımızın nasıl bir kişilik olduğunu bilmemiz gerektiğini, çocuk yetiştirirken özel yöntemler geliştirmemiz gerektiğini söylüyorlar.

yazar kitabında örnek senaryolar ve analitik sorular ve cevaplar dahil olmak üzere yeni modele dayalı etkili iletişim için gerekli yöntemleri anlattı ve çocuklara yeni bilgileri onlarla oyun oynayarak öğretmek gibi özel bir uzmanlık alanı geliştirmiş ayrıca yeni çağa uygun birçok oyun sunmaktadır; çünkü “oyun” dilini çocuklarla ilgili her şeyi iletmek için kullanabilirsek, kolayca öğrenebilirler ve en iyisini onlar bilir…

“Yeni Çağda Çocuklar” NLP ve çoklu zeka kuramı gibi yeni bilgi alanlarını kullanarak çocuklarla iletişim kurmaya ve özgüvenlerini geliştirmeye yardımcı olan bir başucu kitabıdır. Pek çok eğitimci ve danışmanın övdüğü bu önemli kitabı çocuk, ebeveyn, eğitimci ve anaokulu öğretmeni yetiştiren herkes mutlaka okumalı!

Yazar Hakkında

İzmir’de yaşayan Nur Eda Kasap Süslü evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Yaklaşık on üç yıldır çocuklarla çalışıyor. Öğrenci dersleri de dahil olmak üzere ortalama 1.400 çocuk için uzun süreli çalışmalar yaptı.

(Temmuz 2019) R. Livcon Sertifikalı Koç ve Uluslararası Kuantum Öğrencisi ve Yaşam Koçu-Uluslararası Kuantum Öğrencisi ve Yaşam Koçudur. “Aşk Bilim ve Hayat Bilgisini Geliştirme Etkinlikleri” ve “Bilim ve Tasarım” adlı programları uyguladı. Anaokullarında ve özel merkezlerde ailelere yönelik seminerler düzenler.

Bu seminerlerde; “Hayatı Oyunla Öğrenmek”, “Çocuklarda Güven”, “Çocuklar ve Duygusal Şiddet”, “Beyin ve Dikkat Mucizesi Nedir? Aile Çocukların Başarısında” temasını düzenledi. Tüm seminerlerde ilk kitabı olan “Oyunlar” teması vurgulandı.Ailesi ile oyun oynadı.”Etkili İletişim” seminerinde ritim araştırmalarına da yer verildi.

Mayıs 2015’te Hassetpe Üniversitesi Uluslararası Katılım III. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Konferansı’nda “Büyük Mucize Beyin ve Öğrenme” başlıklı bir çalışma yayınladı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.