Yedi Cinayetin Kısa Tarihçesi - Marlon James - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yedi Cinayetin Kısa Tarihçesi – Marlon James

Yedi Cinayetin Kısa Tarihçesi – Marlon James

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mayıs 27th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 521
Yazar: Marlon James

2.601 Kişi Tarafından Görüldü

“Baştan sona bir güç gösterisi.” 
The Wall Street Journal

2015 Man Booker Ödülü,

Amerikan Kitap Ödülleri ve Minnesota Kitap Ödülleri’nin Sahibi,

 

Ulusal Kitap Eleştirmenleri Birliği Ödülü Finalisti,

 

Anisfield-Wolf Kurgu Ödülü ve The Ocm Bocas Kurgu Ödülü Kazananı.

 

Bob Marley’nin Gülümse Jamaika konserinde sahne almasından iki gün önce, 3 Aralık 1976’da, yedi silahlı adam şarkıcının evine bir saldırı düzenledi ve bu saldırıda Marley, karısı ve menajeri yaralandı.

 

Yedi Cinayetin Kısa Tarihçesi’nde Marlon James iç yüzü hiçbir zaman tam olarak anlaşılamayan bu yıkıcı vakayı tekrar canlandırırken otuz yıllık bir zaman çizelgesinde tetikçilerden, uyuşturucu satıcılarından, tek gecelik ilişkilerden, CIA ajanlarından ve hatta hayaletlerden oluşan, akıldan çıkmayacak karakterlerin öykülerini ustalıkla işliyor ve sonuç olarak ortaya gizemli, güçlü ve karşı konulamaz bir roman çıkıyor.

 

Elinizde tuttuğunuz bu roman herkes tarafından bilinmesi gereken bir dünyanın kapılarını aralıyor. Destansı bir güce sahip ve amaçladığından da fazlasını başarıyor.

 

Bir yandan şiirsel bir güzelliğe sahip, diğer yandan insanın kanını donduracak kadar ürkütücü. Arkadaşlarınızı karşınıza alıp onlara bu kitaptan parçalar okumak isteyeceksiniz.” Russell Banks –

 

 1970’ler Jamaika siyasetinin tehlikeli dünyasını ve uyuşturucu ticaretinin yarattığı karmaşayı gözler önüne seriyor. Gerçekten büyüleyici.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.