Yazgı - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yazgı – Julie Garwood

Yazgı – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Temmuz 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 444
Yazar: Julie Garwood

2.944 Kişi Tarafından Görüldü

Yazgı, Leydi Madelyne acımasız ağabeyi Baron Louddon’ın zalimce planlarının cezasını çekmektedir. Kurt olarak bilinen Baron Duncan intikam ateşiyle Louddon’ın arazisine adamlarını saldığında genç kızı esiri olarak kaçırır. Fakat bu mağrur güzeli tanıdıkça onu hayatı pahasına koruyacağına dair and içer. Zamanla her ikisi de birbirlerine karşı koyamazlar ancak Madelyne lordu gibi cesur ve bir kurt kadar güçlü bir şekilde onuru için mücadelesini sürdürmeye devam eder.

 

Yazgı romanında, birbirine düşman iki tarafın arasında kalan Leydi Madelyne yumuşacık bir kalbe sahip ve zalim abisinin esir tuttuğu İskoç baronunu serbest bırakması ona gösterdiği şevkat ile haberi olmadan Baron Duncan’ı kendisine bağlar.

 

Duncan Wexon ise korkusuz, dürüst ve Kralına karşı sadık bir barondu. Gücüyle ve yetiştirdiği askerler nedeniyle diğer tüm Baronlar tarafından saygı duyulurdu ve oldukça kıskanılırdı.

 

Madelyne Duncan kaderlerinin bağlılığından habersizler. Duncan ı kurtaran Madelyne i esir alırlar. Bu mağdur güzeli tanımaya başladıkça Duncan onu hayati pahasına koruyacağına and içer. New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood’dan sürükleyici bir hikâye, kalbinizi ısıtacak karakterler…

 

Yazgı, Julie Garwood harika bir tarihi aşk konulu kita . Betimlemeleri o anı yaşatıyor. Eski İskoç, İngiliz aşkları dönem romanları akıcılığı, muhteşem.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.