Yaşlı Adamın Savaşı - John Scalzi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yaşlı Adamın Savaşı – John Scalzi

Yaşlı Adamın Savaşı – John Scalzi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 5th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 174
Yazar: John Scalzi

569 Kişi Tarafından Görüldü

Yaşlı Adamın Savaşı, John Perry yetmiş beşinci doğum gününde iki şey yaptı. Önce karısının mezarını ziyaret etti. Sonra da askere yazıldı.

İyi haber, insanlık nihayet yıldızlara ulaştı. Kötü haberse, uzayda yaşamaya elverişli gezegenler sayılı.  Ve tabii bu gezegenler uğruna bizimle savaşmayı göze alan düşman uzaylı ırkları da var.

Bu yüzden savaş içindeyiz biz de. Dünya’yı korumak ve yıldızlara bayrağımızı dikmek için savaşıyoruz. Dünya’dan çok uzakta, bu kanlı, acımasız, sonu gelmez savaş uzun yıllardır devam ediyor.

Dünya izbe bir gezegen. Kaynaklarının çoğunluğu Koloni Savunma Güçleri’nin elinde. Herkes emeklilik yaşı geldiğinde onlara katılabileceğini biliyor. KSG genç insanlar değil, onlarca yıllık bilgi ve beceri birikimi taşıyan insanlar istiyor.

Bir daha dönmemek üzere Dünya’dan ayrılacaksınız. Askerliğiniz, cephelerde iki sene sürecek. Ve hayatta kalırsanız alın teriyle kazanılmış gezegenlerin birinde kendinize ait bir yuvayla ödüllendirileceksiniz.

John Perry bu anlaşmayı kabul etti. Nelerle karşılaşacağını bildiğini sanıyordu. Fakat evden pek çok ışık yılı ötedeki gerçek savaş, onun hayal edebileceğinden çok ama çok daha zordu ve kendisinin zamanla neye dönüşeceği daha bile garipti.

Kitabımızın kurgusal ana karakteri John Perry. Kendisi 75 yaşında askere yazılıyor ve hemen aklıma bilim kurgu romanlarında bu tarz canlıların 600-700 yıl yaşadığı ve bunun da bu tarz bir roman olup olmadığı sorusu geliyordu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.