Yaşamımdan Şiir ve Hakikat - Johann Wolfgang Von Goethe - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat – Johann Wolfgang Von Goethe

Yaşamımdan Şiir ve Hakikat – Johann Wolfgang Von Goethe

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 1521
Yazar: Johann Wolfgang Von Goethe,

2.060 Kişi Tarafından Görüldü

Şiir ve Hakikat Gothe’nin dünya görüşünü ve sanat anlayışını yaşamöyküsü içinde aktardığı en dikkat çekici eserlerinden biridir. İlk bölümü 1811’de yayımlanan, dördüncü bölümü ise 1833’de Gothe’nin ölümünden sonra tamamlanan Şiir ve Hakiket’te dönemin tanınmış sanatçı, bilim adamı ve devlet adamlarının yaşamlarından kesitler de yer almaktadır.

Komşu Çocuklar kitabının da yazarı Johann Wolfgang von Goethe tarafından kaleme alınan Yaşamımdan Şiir ve Hakikat kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944886680 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamımdan Şiir ve Hakikat isimli kitap 840 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. 

Şiir ve Hakikat Gothe’nin dünya görüşünü ve sanat anlayışını yaşam öyküsü içinde aktardığı en dikkat çekici eserlerinden biridir. İlk bölümü 1811’de yayımlanan, dördüncü bölümü ise 1833’de Gothe’nin ölümünden sonra tamamlanan Şiir ve Hakiket’te dönemin tanınmış sanatçı, bilim adamı ve devlet adamlarının yaşamlarından kesitler de yer almaktadır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.